reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej;
Kankiya nie umiem ci odpowiedzieć. Może od gorączki. Zdrówka!!!!!

Ja Igorka zostawiam. Wszyscy mnie jak na razie w tym utwierdzają.
 
Dzień dobry Kochane. Dzieciaki w końcu w przedszkolu. U nas zmiana pogody z zimowej na taką późnosiesienną. Mieliśmy już całkiem dużo śniegu, ale wszystko stopniało. W sumie i dobrze, bo opony w samochodzie nadal nie wymienione.
Jutro robimy dzieciakom urodzinki. Niby tylko najbliższa rodzina, a i tak będzie prawie 20 osób. Dom mamy w sumie duży, ale i tak jest zawsze problem jak wszystkich zmieścić przy jednym stole.

Zapominajko ja też czekam na wiosnę i moje dzieci też. Filip stwierdził ostatnio, że on najbardziej lubi lato i chce, żeby zima już się skończyła. A przecież nawet jeszcze dobrze się nie zaczęła:sorry2:

Kankiya moje maluchy przechodziły ospę wiosną tego roku. Filip bardzo łagodnie, Zuzia wprost przeciwnie. Jednak biegunki nie miały, ale nie wiem możliwe że przy ospie tak się może zdarzyć.
Jeśli chodzi o szkołę Filip zostaje jeszcze rok w przedszkolu. Z tego co wiem w jego grupie nikt z rodziców tych mających wybór nie daje swojego dziecka w przyszłym roku do pierwszej klasy. A do zerówki chodzi szkolnej, bo przedszkole jest połączone ze szkołą.
 
Zapominajko haha nie wiedziałam, że jest aktorem :confused:
Obiad mam z głowy, kupiłam pierogi, mam taki bar gdzie Panie robią na bieżąco pyszne domowe obiadki.
Maja po wczorajszym znieczuleniu tak pogryzła sobie wargę, że wygląda jak chomik, dzwoniłam do dentystki, pocieszyła mnie, że często dzieci tak robią, ale to zejdzie. Wprawdzie ciągle jej przypominałam żeby nie gryzła, ale oglądając bajkę się zapomniała. Babka mówi, że czasem dzieci tak się gryzą, że rodzice przychodzą przerażeni :-)
Kankya zawsze możesz zadzwonić do lekarza i zapytać czy biegunka przy ospie jest normalna. U nas nie było.
 
U mnie śniegu nie było jeszcze. Ale mi się nie spieszy...

Zanplo ja podziwiam twoją córkę. Bo nie wiem jakby Iggy się u zębologa zachowywał. Myślę, że byłaby histeria i ryk.
 
Dzieki dziewczyny;-) biegunka troszke sie zmniejszyla,ale jestem cala w nerwach,goraczki nie mamy na szczescie. Zanplo ja tez podziwiam Twoje dziecie za odwage;-) milego weekandu
 
chyba tak Zapominajko, bo nie mogę znaleźć innej przyczyny, na szczęście już dziś o niebo lepiej:tak:
Dziewczyny ile wasze dzieci ważą i przy jakim wzroście? moja ma 102 i 16,5-17,5 przed chorobą, ale wydaje mi się coś mało??:confused:

Jakie macie plany na dzisiejszy Andrzejkowy wieczór , my niestety w domku, ale jakiś procencik na pewno sobie zapodamy;-) i może pobawię się we wróżkę:-p

aaa dziewczyny w Rossmanie jest mega promocja na automatyczną szczoteczkę do zębów Oral-B chyba 59 zł o ile dobrze pamiętam - świetny pomysł na prezent jak ktoś nie ma takiej:tak:
 
Ostatnia edycja:
My właśnie spożywamy drugą buteleczkę winka. Mieliśmy jechać do znajomych ale im się dzieciak rozchorował znowu więc siedzimy w domu.

Zanplo - no jest aktorem ale grywa tylko hobbystycznie :-) Śmieję się bo wreszcie od paru lat nie zagrał ani gangstera ani dyrektora, prezesa ewentualnie ministra :-) Jeszcze chyba jeden odcinek z nim będzie.
 
reklama
My siedzieliśmy w domu i słuchaliśmy jak sąsiedzi podśpiewują. Wypiliśmy winko i popatrzyliśmy na projekty domów :-D Po ostrej selekcji mamy 4 typy :tak:

Kankiya Iggy ma 114cm i waży ok 20 kg
 
Do góry