reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

szlak mnie zaraz trafi , ham mi zabral klucze do mieszkania mowilam ze musze zamknac jak bede jechac na rehabilitacje a on do mnie zebym zostawila otwarte , zadzwonilam na policje i kazala mi dodejsc do administratora i mu to powiedziala , wpomnialam ze maz chce przepisac darowizne ojcu i ze to jego mieszkanie a policjantka mi na to ze ma do tego prawo bo to jego i bede sie musiala wyprowadzic ale dziwie sie ze przeciez jest jakis okres ochronny przeciez a nic o tym nie wspominala ,
 
reklama
zawsze myslalam ze jak ja mam z nim intercyze to to miedzy nami ale mieszkanie jest jego i dziecka a jedmak chyba tak nie jest bo policjantka mowila ze to jego
 
Kigna - też to mam, mi tak strzela w nadgarstku, że tracę na chwilę czucie w ręku... niestety nie mam sposobu, nic nie stosuję, w końcu pewnie minie.

Monia - co za dupek, ale idź koniecznie zmalutką na rehabilitację i zrób jak mówiła ta babka. Też się dziwię, że może cie tak z dnia na dzień wyrzucić, może poradź się jeszcze w jakiejś poradni dla matek?
 
Witaam:)
U nas nocka przespana od 22 do 6 rano :tak: więc wyspani jesteśmy:tak: szkole małego w trzymaniu grzechotki i już moje kochanie trzyma sobie ladnie przez dlugi czas tylko jeszcze ma problemu z chwytaniem sam ale praktyka czyni mistrzem:-D

a tak z innej beczki Filip uwielbia dzwiek odkurzacza:sorry2: czy wasze bobaski tez maja swoje ulubione sprzeta rtv czy agd??:-D:-D:-D jak slyszy odkurzacz to milknie , uspokaja sie a nawet odkurzacz potrafi go uspic:sorry2::sorry2: wiec przyznam sie ze czasami wlaczam sobie odkurzacz na najmniejsza moc i sobie chodzi:zawstydzona/y:a moj skarbus caly w skowronkach odpada w kraine snow:-D:-D
 
Tygrysek - Inka też się uspokaja przy odkurzaczu i pralce, a nawet jak woda spływa z wanny, hehehe.

Wiecie co weszłam na albumik dzieciaczkowy i widzę, że wasze dzieciaczki już tak ładnie trzymają główkę, a moja Inka nie cierpi leżeć na brzuchu i nie chce podnosić głowy, jak leży u mnie na klacie to podnosi i trzyma, ale na brzuchu nie chce za Chiny, dzisiaj w nocy jak się darła z bólu brzuszyska, to ją położyłam na brzuch, żeby sobie wymasowała go, a ta pierdólka się przewróciłą na plecy sama, a skubana głowy nie podniesie... zaczynam się martwic ta jej glowką...
 
Tygrysek - Inka też się uspokaja przy odkurzaczu i pralce, a nawet jak woda spływa z wanny, hehehe.

Wiecie co weszłam na albumik dzieciaczkowy i widzę, że wasze dzieciaczki już tak ładnie trzymają główkę, a moja Inka nie cierpi leżeć na brzuchu i nie chce podnosić głowy, jak leży u mnie na klacie to podnosi i trzyma, ale na brzuchu nie chce za Chiny, dzisiaj w nocy jak się darła z bólu brzuszyska, to ją położyłam na brzuch, żeby sobie wymasowała go, a ta pierdólka się przewróciłą na plecy sama, a skubana głowy nie podniesie... zaczynam się martwic ta jej glowką...
u nas tez tak bylo:eek::eek: lekarka co bylam u niej to mowi ze na brzuszku nie trzymam bo maly slabo glowke podnosi a ja ze bardzo nie lubi i strasznie placze aa ona kazala mi go na sile klasc:zawstydzona/y: wiec zaczelam go nasile ukladac bylo placzu troche ale za 3 razem maly sie przyzwyczail i teraz uwielbia lezac na brzuszku na komputer spogladac:-D:-D:-D uwiecznilam ten popis na NK:-D:-D
 
Nasza Julcia podnosi slicznie główke ale nie przewraca sie z plecków na brzuszek i odwrotnie:-(powinnam martwić się???
 
Tygrysek - Inka też się uspokaja przy odkurzaczu i pralce, a nawet jak woda spływa z wanny, hehehe.

Wiecie co weszłam na albumik dzieciaczkowy i widzę, że wasze dzieciaczki już tak ładnie trzymają główkę, a moja Inka nie cierpi leżeć na brzuchu i nie chce podnosić głowy, jak leży u mnie na klacie to podnosi i trzyma, ale na brzuchu nie chce za Chiny, dzisiaj w nocy jak się darła z bólu brzuszyska, to ją położyłam na brzuch, żeby sobie wymasowała go, a ta pierdólka się przewróciłą na plecy sama, a skubana głowy nie podniesie... zaczynam się martwic ta jej glowką...
Misiówka ja to mam doła jak widze jak dzieciaczki ładnie podnosza główke, mój mały to juz musi byc zeby ociupinke podniósł , boje sie ze z nim cos nie tak. Jutro idziemy na szczepienie to pogadam z pediartą.
 
reklama
hej !!!!

normalnie jestem w szoku Monia :szok: !aż nie chce sie wierzyć !!! Wiesz co a ja bym mu nie mówiła wszystkiego że tu Ci ktoś coś radzi albo że radzisz sie prawników i w sumie zdradzasz mu rózne szczegóły i wtedy ma czas na odbicie Ci piłki i wymyśłenie róznych haków ! współczuje ! trzymaj sie !!!


a moja panienka tez w niedziele skończyła 3 m-ce !!! nawet tort zrobiłam :-D
 
Do góry