reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czesc Babeczki. U nas pogoda taka sobie, slonko niesmialo przedziera sie przez chmurki, ale za cieplo nie jest. Niestety prognozy upalow w majowy weekend na pewno sie nie sprawdza. Ja jakos kompletnie bez weny, nic mi sie dzis nie chce, najchetniej polozylabym sie spac. Dzieciaki poprzeziebiane, czyli standard. Na szczescie bez goraczki i innych takich atrakcji, tylko katar i Zuzi jeszcze kaszel. Inhalujemy sie i mam nadzieje pozbyc sie tego cholerstwa bez wizyty u lekarza, bo szczerze mam juz dosc lazenia po przychodniach, przez ostatnie tygodnie jestesmy tam 2 razy w tygodniu. Zapominajko kuchnia super. Jak tam Wasze cycusiowe problemy? Kana bardzo fajne to Wasze mieszkanko. Ja z kolorkow w mieszkaniu to chyba jestem najwieksza fanka roznych odcieni brazu i dlatego caly parter mamy w takich kolorach. Madzienko zdrowka dla Lenki. Myszqo autko rewelacja. I zazdroszcze spotkania z Kankiya. Wygladacie fantastycznie.
 
reklama
Mój nowy tort
183093_257379544407446_765460701_n.jpg
 
Witajcie,
Myszqo spotkanie z Wami tak mnie pozytywnie naładowało,że szok:szok::-) dzięki raz jeszcze a po 12.05 może jakis grudniowy zlot u Ciebie?:-D
Aniu śliczny tort, moje umywają się do Twoich
Kanuś sliczne gniazdko sobie urządzacie, jejku niedługo następny grudniowy dzieciaczek, ale ten czas leci;-)
Asiulko, Madziu zdrówka dla chorowitków

U mnie zmiany, mega zmiany, przenieśli mnie z działu sprzedaży(który zlikwidowali) do działu usług detektywistycznych, który tydzień temu również zlikwidowali:zawstydzona/y: teraz przechodzę do biura obsługi klienta i cały dział już drży ze strachu,bo gdzie nie pójdę do likwidują działy:-D a tak na powaznie to ja też drżę co to dalej będzie:zawstydzona/y: Może nauczę się szybko tatuować i do Myszqi pójdę:-p ponoć ładnie maluję:-D

udanego odpoczynku kochane na długi weekand
 
vive oj koniecznie musimy to spotkanie zrealizowac bo od ostatniego az wstyd powiedziec wieki minely.....jak przyjdzie ciepelko pojdziemy na pietryne usadowimy sie w jakims ogródku i bedziemy pic i rozmawiac do rana:)
 
Cześć kochane.

vive oj koniecznie musimy to spotkanie zrealizowac bo od ostatniego az wstyd powiedziec wieki minely.....jak przyjdzie ciepelko pojdziemy na pietryne usadowimy sie w jakims ogródku i bedziemy pic i rozmawiac do rana:)

Już się nie mogę doczekać :) Ostatnie spotkano było, jak nasi chłopcy chodzili na "czterech" i się podgryzali :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry