reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

a chciałam dzisiaj pytać co z Jomar ale ona chyba jeszcze trochę miała do terminu więc się powstrzymałam, a tu taka niespodzianka... :)
Gosia - niestety tak to już jest że jak się wali to parami albo i stadami - trzymaj się kochana musisz być dzielna - wszystko na pewno się ułoży
A ja już wyszykowałam się do teściów - to trochę szumne stwierdzenie bo mam tylko jedną parę ogrodniczek w które się mieszczę, no ale nic to - może już niedługo. Czekam na męża i jedziemy - może o jakiś sklep zahaczymy bo to mikołajki jutro i synowi męża trzeba coś kupić...
Mąż ma od wtorku urlop - więc jak do wtorku nie urodzę to we wtorek piję koktajl położnych - rozmawiałam dzisiaj przez telefon z moją położną i po wyjaśnieniu jej sytuacji mówi że powinno pomóc - no to w imię Boże ;)
 
reklama
Sarka - niestety chyba jeszcze nie rodzę. Czekam do wiosny ;-) Jeśli cos się będzie działo, to napiszę esa.

Joamar - kciuki zaciśnięte. Ale swoją drogą wszystkie te porody zaczynam odbierać jako okropną złośliwość. Dziewczyny w 37, 38, 39 tygodniu rodzą, a ja w prawie 42 siedze w domu. Chyba focha strzelę :-(

Gosia - współczuję. Mam nadzieję, że babcia już się czuje lepiej?

U nas dzisiaj wolny dzień. Pogoda się popsuła, więc nawet się na spacer nie zdecydowaliśmy. Obiadek już zjedzony, teraz wylegiwanie się na kanapie z książką.
 
Elena ja bóle okresowe miałam jakiś czas, ale najboleśniejsze były w nocy poprzedzającej odejście wód. Uważaj na siebie, a siostrze w łeb daj:)




Wczoraj tylko się zanosiło, że znów będzie tak samo boleć, ale skurcze były tylko raz i spojenie nie bolalo, dopiero rano troszkę. Ciekawe, czy to cisza przed burzą.

Za to teraz mnie prawie tak samo mocno bolało przez kilka minut, ale przeszło.


dzień dobry :)

wpadam tylko na chwilkę- wczoraj, po 10 dniach męczarni szpitalnej, wyszliśmy do domku :)

próbuję się ogarnąć ze wszystkim- póki co jest dobrze.

mężowi skończył się urlop w trakcie mojego pobytu w szpitalu, na szczęście teraz wypadł wolny weekend. Od poniedziałku jestem rzucona na głęboką wodę :dry: więc zobaczymy jak sobie poradzę :dry:

pozdrawiam wszystkie cieplutko




Nareszcie do nas zajrzałaś. Wszystkiego dobrego Ci zyczę, na pewno sobie poradzisz.
Dobrze, że z Mikołajem lepiej. ;-)




Anna Karenina właśnie mi lekarz mówił, że u mnie to tak bo blisko terminu, ze wszystko się przygotowuje do porodu. Coś w tym stylu. W każdym razie, ze na tym etapie to normalne.




Witam Koleżanki :)
Niestety powrót do pełnej aktywności na bb zajmie mi jeszcze trochę czasu, bo mam jakiś pieprzony stan zapalny w ranie po cc i cały czas gorączka do 40 stopni i ból. Biorę antybiotyki i czekam na poprawę. Chwała Bogu, że Igor jest złotym dzieckiem, je, śpi, robi kupki i czasem (najchętniej między 23 a 2 w nocy) zbiera mu się na opowieści wspomnień z brzucha :) a Tatuś spisuje się na medal więc ja tak naprawdę tylko karmię :)
Widzę, że 29 listopada jest na razie rekordowy jeśli chodzi o liczbę urodzonych grudniaków :D
Wszystkim rozpakowanym serdecznie gratuluję a oczekującym życzę cierpliwości i szczęśliwego rozwiązania.





Życzę duzo zdrowia i co najważniejsze masz juz synka obok siebie. Nie tylko masz złotego synka, ale i męża. Fajnie, ze pomaga.


Aga niestety moja siostra przwechodzi wiek buntu i wszystko robi na złość. Brak słów na jej zachowanie, a i jakaś złosliwa się zrobiła.


Anka nie martw się. Wszystko bedzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli.
 
Hej dziewczynki:)

Cwietka, normalnie Ci współczuję, ja jestem w 39 i już się skręcam...

Ja też też mam problemy ze snem, noce nieprzespane, a w dzień człowiek nie do życia... Co do kąpieli noworodka to u nas w szpitalu odradzają codzienną kąpiel, położne mówią żeby kąpać co dwa dni bo to jest lepsze dla maluszka... Poza tym nie wiem jak jest u Was, ale u nas nie kąpią dziecka po porodzie tylko wycierają, w ogóle to kąpią dopiero na 4 dzień, bo po 3 dobach większość kobiet wychodzi i pierwsza kąpiel odbywa się w domu...
 
joamar - kciuki zacisniete &&&&&&&

sarka - u mnie wyprawka juz gotowa. nudzilo mi sie i zarobilam wszystko ciut szybciej niz planowalam ...

my po obiadku, wlasnie idziemy sie napowietrzyc na dwor :D
 
reklama
Do góry