reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Antylopka nie nie, nie tak fajna dalej jestem(teraz nawet fajniejsza), tylko jak patrze to się wściekam, że wtedy tego nie widziałam :-p I szkoda, bo by mi lepiej było i bym sie lepiej bawiła a nie w kacie siedzała jak szara myszka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Ale co tam i tak bywało zajefajnie :-p
 
reklama
aluska rany zdrówka dla was i kciuki zeby sprawa nie okazała sie tak poważna... rany Wy to sie macie to az nei do wiary...

krolcia ja mam jutro bal piratów i bedzie piratka wiec moge pożyczyc jak nic nie znajdziesz:)
 
Yvona dzięki ale podejrzewam, że mógłby być ten strój mocno za mały:laugh2:. Zaznaczyłam sobie kilka na allegro używanych, no bo ile dziecko może zniszczyć taki strój jak założy raz czy dwa razy i zobaczymy jakie preferencje wykaże młody:tak:. Przejadę się jeszcze zobaczyć do tesco i coś się wykombinuje.
Jedno wiem na pewno, żadnego spidermana czy batmana!!!:crazy:

No i nie ma tej komisji:wściekła/y::wściekła/y:. Czekam jeszcze pół godziny i jadę do sklepu bo lodówka świeci pustkami!

Ciekawe co tam z Aluśką i malutką....:-( Czy mają już diagnozę. No i zdaje się, że na początku stycznia miały być też wyniki tego guzka.
 
aluska zycze duzo zdrówka dla małej i oby to nie było nic powaznego az mnie ciarki przeszły
u mnie wlasnie dzis przed chwila zaswieciło słonce w zyciu prywatnym narazie nic nie pisze bo nie chce zapeszac ale jestem twarda i nic nie popuszczam
krolcia a tak z ciekawosci to ile takie stroje "lecą" cenowo?
 
wow to sa nawet takie stroje za 300zł :szok: to one chyba sa szyte złota nicią
nie dziekuje zeby nie zapeszac bo jeszcze nic nie wiadomo na 100% także czekam na rozwój wydarzen ale i tak czy siak szykuja sie duże zmiany oby w tej pierwszej wersji czyli na lepsze
 
tak czytam ze jeszcze aluski niunia guzka jakiegos ma... :-( smutno mi jak o tym mysle. mam nadzieje ze wszystko sie juz wyjasnilo i to nic groźnego !!!

co wy dziewczyny za tyle stroje az są ?? dla dzieci ?!! masakra jakas, obłed normalnie!

bylam dzisiaj w zlobku "piraci z parkowej" wszystko fajnie i super ale koncza prace o 17:30... moj maz konczy o 17 tej i na bank z buta nie da rady wpol godziny dojsc tam zeby jaska odebrac... a szkoda bo dali by juz do 18 tej i by bylo ok a tak to lipa :no::-( w sumie jutro ma inna opiekunka przyjsc ale sama nie wiem czy dobry pomysl zmieniac mu tak opiekunki... ta przynajmniej wiem ze mi nie porwie jaska a inna ? znow strach przezywac czy wszystko ok jest czy nie. zostaje mi tez tesciowa ale czy wytrzymam psychicznie ?? :(
 
reklama
mamolka - mam nadzieje, ze szybko sie ulozy ... za to trzymam kciuki :tak:

Aluska - biedactwa, wy to zawsze macie przejscia tymi chrobami. mam nadzieje, ze to nic powaznego jednak ...

krolcia - ja zawsze dla Ninku kupowalam na alegro uzywane. zwykle w bardzo dobrym stanie, a niedrogo. albo w lumpkach popatrz. w zeszlym roku kupilam stroj ksiezniczki yasminy za 10 zl :tak:

ja jeszcze nie doszlam do siebie po nieprzespanym sylwku. do tego Ala taka dzis marudna, ze od powrotu za pracy z rak mi nie schodzi ...
 
Do góry