reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Olcia na tym drugim zdjęciu to minka mówiąca wszystko! "no i co mamusiu mi zrobisz? słodka jestem co? daj buziaka!"
oj Krolcia zdrówka dla Matiego!
 
reklama
olcia ty masz małą aparatke w domu!! rajstopki mamy te same hehe i wszyscy tu je podziwiają i pytają gdzie kupilam :-D:-D

a ja to jestem dumna z mojego dziecka. idąc za ciosem po trzech dniach pięknego zasypiania w łóżeczku wieczorem postanowiłam sprawdzić jak to przejdzie w dzień. i jest dobrze (tfu tfu). położyłam go do łóżeczka i wyszłam, wróciłam po chwili a Mikołaj już spał :-) ech kochany maluch. rano się obudził o 6, sobie chwilę pochodził i wcale nie pchał się do nas tylko położył się i spał do 10:45 u siebie w łóżeczku!!

no idę szykować mięso do obiadu dla nas bo jak się maly obudzi to już tego nie zrobię. on dzisiaj mial coś innego bo my smażenizne mamy :-D
 
No Gosia! I przetrwałaś to:tak:! Gratuluję! :-)

Zgarnęłam już starszaka, faktycznie ciepły:-(.
Jak mi się łapy trzęsą. Wnoszenie śpiącego dziecka i torby z zakupami to nie lada wyczyn..yyy. Kobiety to jednak jak się zepną to się zapną:-p i dadzą radę! he he:tak::-D
 
Krolcia zdrówka dla Matiego.
Ja w piątek ide ze starszakiem na szczepienie to sie dopytam kiedy juniora moge zaszczepić.
Aluśka no i super, że ty tylko tłuszczak, przynajmniej tu sie wyjasniło...
Olcia Twoja ptasie mleczko, mój ostatnio wyciągnał kg cukru i łape do niego wkładał..Jaki ryk jak mu zabrałam ;-)
Hmmm sorry laseczki ale jakos ostatnio nie mam natchnienia na pisanie...
 
to jestesmy we dwie, poki co
Trzecia;-) (odpukać, odpukać)

Znów na chwilkę wpadam i zaraz spać, wykończona jestem, bo po zajęciach (już padnięta) pojechałam do galerii, w zasadzie po piżamkę dla Młodego, ale niestety nic fajnego mi nie wpadło w oko, ani dla siebie nawet :szok: wszystko koszmarnie drogie i badziewne. Ja nie wiem, tylko ja taka wybredna, czy cos jest na rzeczy? Gdzie można fajnego ciucha dostać:confused: Żeby nie wyglądał jak z lupeksu z pocz. lat 90-tych (kosztując przy tym krocie) i żeby bez wstydu się w tym ludziom pokazać.

Zdrówka dla choruszków - coraz ich więcej:-(

Korzystam z wolności i....chodzę spać o 22:baffled: Ehhh, starość.......:-p
Dobrej nocki!
 
witam i ja
my po szczepieniu i bilansie dzisiaj
Lucinda waży 10.690kg myślałam ze więcej bo rano jak wlazła na wage pokazało 13kg :baffled:

cristal nie tylko ty jestes wybredna-mam podobnie-tyle szmat a ja nie moge nic fajnego w dobrych pieniadzach wybrac... choc dzisiaj kupilam sobie spodnie i koszule body-bo nie miałam jeszcze takiej w szafie:D, a co do Cyprianka to lepszy ("kosztowniejszy") majster niz moje gwiazdy-hihihi

Bodzia co sie dzieje... tesknisz za resztą grudniówek???

Gosia gratuluję wychowawczych postępów

olcia u nas tez słabszy apetyt-ale zganiam na te 2 trzonowe co sie przedzierają.... bo u mnie czekolady schowane wysoko w szafkach więc na razie poza zasięgiem młodych
choc powiem Wam ze wcozraj Alice wlazła na krzesełko sama i raz zeszła drugim razem spadła ale nawet nie płakała specjalnie tylko kwęknęła bo nikt jej nie pożałował:-D

zdrówka chorowitkom... spadam spać bo mnie głowa od zatok znów boli...

a własnie mam pytanko czy jak kupie taką lampe Sollux do naswietlania w cenie < 300 zł to ona cos da-chodzi o naświetlanie zatok?? czy szkoda nawet kase wydawać?? please jak wiecie dajcie znać
spokojnej nocki zycze
 
reklama
Cześć kobitki!:)
jutro otwieramy sklep więc licze na kciuki, nie musze pisać chyba że chodze na rzesach, mam suma sumarum dwie ostatnie noce może ze 4 godz. przespane:/ teraz juz wiem jaka bym wrogowi zadała karę - otwieranie sklepu spożywczego:-D nie no masakra, mówię wam! jak ruszysz jedno to "wysypuje" sie drugie i tak w kolo macieju. Ja dzis i tak ściągnełam do domu....bo dzieci, juz stęskniłam się na moimi skarbami, na szczęście babcie i dziadek radzą sobie świetnie ale i tak mam głupie poczucie winy:-( poza tym musiałam się wkońcu wykapać:-D i nawet paznkcie sobie pomalowałam hehe, ale ten młyn to chwilowy, niedługo się mam nadzieję wszystko ułoży jak trzeba...
Wczoraj z hurtownii ściagnełam do domu o 2.30 nad ranem a moja królewna postanowila że własnie sie wyspała:szok: no i kolejna godz. miałam z głowy no skoro świt trzeba było znów dzień przywitać...

aluśka bardzo bardzo sie cieszę że to nic takiego! ulżyło mi - naprawdę! Buziaki dla was!!!!:****

olcia co się dziwisz że zjadła:-D też bym zjadła! (swoja droga dieta w ostatnich dniach poszła gdzies bo zywie się pizzami i zapiekankami z pobliskiego mojemu sklepowi baru
:crazy:)
A rajtuzki też takie mamy;-) tzn mieliśmy bo własnie teraz je po praniu juz odłożyłam bo były w rozm. 68 jeszcze więc uznałam że już wystarczy:-D

krolcia zdrówka dla Mateuszka!!! Też mialam takie tel. z przedszkola, w póżniejszym czasie zdarzały sie nawet pozorowane gdzie niby go bolał zab który o dziwo w domu przestawał boleć:-D

Yvona ja z regóły tez sie ważę rano z uwagi na dietę (wiem- nie powinno się:baffled:) i moja mala pcha się zawsze pierwsza!:laugh2: śmiac mi się z tego chce. Przejmie po mamie niezdrowe nawyki:-D
 
Do góry