reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

chce powiedziec ze udało mi się wyrwac na aerobik.... wracam a tu ogólny ryk-pannice biegają i wogóle... biedny mąż trzeba było je odseparować bo wspólne zaśniecie było nierealne...:no:
a ja co???? zjadłam własnie 2 kanapki i szukam bo szafkach czym by dopchać..... czyt.gdzie jest cos słodkiego...:-D ma się tą silną wolę co??

missis 100 lat
a chorowitkom zdróweczke
aaaa i aluska gupek z Twojego meża moja Alusia jeszcze cycka a ile juz razy antyb był w działaniu...
 
reklama
piatek 13. chyba chcial mnie przekonac do slusznosci przesadu o jedo domniemanym pechu i... wracamy do domu z zakupami a kuchnia i salon plywaja w wodzie... no i zamiast biegac za ciuchami po wyprzedazach bede wybierac jutro pralke...

Wrublik nooo też słyszałam!! Zima ma być! Śnieg! No mam nadzieję, że w końcu uda nam się bałwanka zrobić w tym roku!...
niech i bedzie, byle nie tutaj u mnie!

dzisiaj to jeszcze nawet słowem się nie odezwalam do mamusiek z Irl bo najzwyczajniej w świecie nie mialam kiedy...
dzisiaj? mnie na francuzkach nie bylo od polowy grudnia...

Olcia no coś ty rusza CIę to?:D

My jedziemy do rodziców, chwilkę nas nie będzie. Odpocznę trochę bo ostatnio Borys daje mi mocno w kość, jestem podwójnie psychicznie wykończona. Przyda mi się trochę "luzu":)

Tak piszę może ktoś to jednak czyta hehe
ja czytam:D
 
hejka
mnie też niestety piątek 13 dopadł miałam ochotę pofiglować z mężem a tu @ nawiedziła :wściekła/y:


Krolcia oby to nie szkarlatyna :no: a jakieś badania miał w tym kierunku? po czym to stwierdzili? Zdróweczka:tak:
Miissiiss wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :-) naprawdę 23 latka skończyłaś:szok: to młodziutka jesteś ;-)
Mamolka to u mnie podobnie z ilością wziętych antybiotyków :sorry:
Bodzia było śpiochowi zdjęcie zrobić;-):-)
 
Dobry
Antylopka współczuje. :confused2:
Własnie mnie napada meeeeega wyspane dziecko:sorry::sorry:
Śnieg!!!! oby jeszcze nasypalo to sanki, sanki, sanki!!!
z4uhhuhuhfhhhhhhhhhhhhhhhycyydcx - pozdrowienia od Fifulca :-p
Aluska oczywiście zrobiłam ;-)
Umówiłam Lolka na 26 stycznia na konsultacje szpitala i is e dowiemy co i jak i kiedt ten dreaz. Oby jak ajszybciej bo maly slyszy coraz gorzej...
Ach kiedy o 7 będzie jasno???
 
Cześć,

a ja widzę, że stwierdzenie o kurczeniu się komórek mózgowych u kobiet w trzecim trymestrze sprawdza się u mnie w 100% ! Od jakiegoś czasu czytam forum, a jak przychodzi czas na mój post, to po prostu NIE PAMIĘTAM co kto pisał :zawstydzona/y: mój zasięg pamięciowy to maks bieżąca strona :sorry:

Co do zimy, to ja się cieszę !:)) jeszcze wczoraj prawie się modliłam o śnieg :-D
 
Ainah moje komórki mózgowe sie ie zregenerowały calkowicie po ostatniej ciazy :-p Tyle lat z dzieciakami w domu i sie cofam z rozwojem mowy ;-)
 
reklama
Hello
Ale fajnie że śnieżek jest,jutro idę z Miko na sanki :-) Dzisiaj dałam mu trochę z balkonu śniegu do ręki,trzymał i patrzył jak się rozpływa,podobało mu się,a później jak wychodziłam do pracy to machał mi przez okno :-)
 
Do góry