reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
wrublik - idzie wiosna, gile zasiada na drzewach i odpuszcza dzieciaczkom, zobaczysz;-p

wlasnie zauwazylam na suwaczku, ze Migotka ma dzis rowno 4,5 roku.
hehe Antylopka dobre... no niech gile sobie fruną dalej od mojego domku!
a dla Migotki najlepszego! moja pannica już doczekać się nie może swoich 4 urodzinek
 
Dzień dobry.;-)
Pogoda tragiczna!!!!!!!!!!!!!!!!

Mój starszak też nie może się już doczekać urodzin. Zażyczył sobie urodziny w sali zabaw, ale nie w tym roku jeszcze:no:, jeszcze za mały. Może w przyszłym. Zawsze jak wchodzę na bb to sterczy nade mna i ogląda swój suwaczek:tak:, że już mu tylko tak troszkę zostało do końca linijki :tak::-Dhe he
Ogląda też suwaczki innych i opowiada kto ile jeszcze ma do urodzinek.:-D
 
krolcia - funkcja dydaktyczno-matematyczna naszego forum spelnia swoje zadanie, jak widac. I to od razu funkcje liniowe wprowadza
wrublik - moje tez juz chce urodziny, bo kolezanki w przedszkolu maja juz 5 lat, a jeszcze niedawno ( w grudniu) najlepszy kolega skonczyl dopiero 4. I teraz jak to mozliwe, ze sa w jednej klasie, jak nie maja tyle samo lat????
 
allleee tu ruch....
super że ainah w domu-ciekawe jak sie dziewczyny czują... już się fotek nei moge doczekać...
wrublik tylko patrzeć jak Ty się rozpakujesz,,,:)
 
Yvona oby tylko nie za wcześnie, jeszcze trochę przetrzymać i koniec kwietnia - początek maja już mogę się podwajać...
Krolcia u nas wczoraj była zamieć, dziś na plusie 4 to wszystko się topi, w takie dni to się cieszę że nie muszę nigdzie iść...

aaaaaaaaaaaa moja maluśka maruda dziś!!! jeszcze dolnej dwójki nie ma, a już górna czwórka lezie...:eek: krwiak poddziąsłem się zrobił...
 
Dobry.
Dopijam kawę.
Ta pogoda mnie dobija...

doooobry, jak mawia mój sąsiad ślicznie zaciągając:)

Krolcia- ojj mnie też główka boli, czuję się jak po ostrej bibce ;/
Wrublik- jakiaś taka ekspresowa ta twoja ciąża hehehe :) 10-11 tyg i startuj :)

Yvona no pustki , a szkoda :(
Co tam u was słychać?
 
Mały śpi. Chyba drugą kawkę sobie zrobię, bo jakiś dzień taki smętny:-(.
Od dzisiaj zaczynam rehabilitacje. Mam nadzieję, ze pomogą, bo w zasadzie od trzech tygodni jest niemal tak samo, brak pełnej ruchomości...

Sweterek dla Matiego dudłam, zapowiada się całkiem fajnie.:tak:


Mamolka
zdaję się, że to Ty pisałaś o tej ośmiorniczce do kapieli? Jak ona się sprawdza? Też chcę kupić zabawkę do wody taką, żeby oboje mogli korzystać. Wizualnie wygląda fajnie...
 
reklama
Mały śpi. Chyba drugą kawkę sobie zrobię, bo jakiś dzień taki smętny:-(.
Od dzisiaj zaczynam rehabilitacje. Mam nadzieję, ze pomogą, bo w zasadzie od trzech tygodni jest niemal tak samo, brak pełnej ruchomości...

Sweterek dla Matiego dudłam, zapowiada się całkiem fajnie.:tak:


Mamolka
zdaję się, że to Ty pisałaś o tej ośmiorniczce do kapieli? Jak ona się sprawdza? Też chcę kupić zabawkę do wody taką, żeby oboje mogli korzystać. Wizualnie wygląda fajnie...

moim chłopakom się podobają, jakość bardzo dobra, żywe kolory, jajka są ponumerowane więc można w zabawie uczyć cyferek ( 1-8 ), każde jajko ma inna bużkę i można bawić się np a gdzie jest zawstydzone jajko itp.Ta platforma też pływa, przyczepiają się do wanny, płytek pewnie też, chłopaki mogą się psikać nawzajem, jest też kubeczek do przelewania wody ( mi przydaje się do spłukiwania szamponu :) ) w sumie fajna zabawka
 
Do góry