reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Wnerwia mnie to, że ciężarne nie mają pierwszeństwa. Ludzie też bez serca są. :( Mam nadzieję, że czas w kolejce szybko ci zleciał. Ja wczoraj odstałam swoje.
Już godzina za mną. Jeszcze godzina. Dobrze w sumie że siedzę bo czuję się słabo ugh [emoji21]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Mój luby to jest jednak jakiś mało czuły, że tak powiem mala już kopie tak, że czasami aż brzuch mi się rusza a on dalej tego nie czuje ! Mało tego często jest tak, że jak on dotknie brzucha to mała przestaje kopać haha o co kaman niech mi ktoś wyjaśni
 
Na szczęście w LuxMedzie same pielęgniarki/recepcjonistki wywołują ciężarne spoza kolejki, więc ludzie nie mają nic do gadania;) Ale odkąd wprowadzili zapisy na pobranie krwi na godziny to i tak muszę czekać bo nigdy nie udaje mi się zapisac np na 8 tylko minimum do 9:30 muszę czekać na czczo. Wczoraj z glukozą pobiłam rekord bo coś normalnego zjadłam o 12.
W ogóle jaki jest sens robienia krzywej cukrowej po 2 h jeśli na czczo wynik jest ok? Czy w ogóle zdarza się/często się zdarza żeby wynik na czczo był OK i dopiero po 2 godzinach coś wychodzi?
 
Na szczęście w LuxMedzie same pielęgniarki/recepcjonistki wywołują ciężarne spoza kolejki, więc ludzie nie mają nic do gadania;) Ale odkąd wprowadzili zapisy na pobranie krwi na godziny to i tak muszę czekać bo nigdy nie udaje mi się zapisac np na 8 tylko minimum do 9:30 muszę czekać na czczo. Wczoraj z glukozą pobiłam rekord bo coś normalnego zjadłam o 12.
W ogóle jaki jest sens robienia krzywej cukrowej po 2 h jeśli na czczo wynik jest ok? Czy w ogóle zdarza się/często się zdarza żeby wynik na czczo był OK i dopiero po 2 godzinach coś wychodzi?
Też się nad tym zastanawiałam ...
 
Mój luby to jest jednak jakiś mało czuły, że tak powiem mala już kopie tak, że czasami aż brzuch mi się rusza a on dalej tego nie czuje ! Mało tego często jest tak, że jak on dotknie brzucha to mała przestaje kopać haha o co kaman niech mi ktoś wyjaśni
Może musi dłużej trzymać? Mój już czuje wyraźnie

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Na szczęście w LuxMedzie same pielęgniarki/recepcjonistki wywołują ciężarne spoza kolejki, więc ludzie nie mają nic do gadania;) Ale odkąd wprowadzili zapisy na pobranie krwi na godziny to i tak muszę czekać bo nigdy nie udaje mi się zapisac np na 8 tylko minimum do 9:30 muszę czekać na czczo. Wczoraj z glukozą pobiłam rekord bo coś normalnego zjadłam o 12.
W ogóle jaki jest sens robienia krzywej cukrowej po 2 h jeśli na czczo wynik jest ok? Czy w ogóle zdarza się/często się zdarza żeby wynik na czczo był OK i dopiero po 2 godzinach coś wychodzi?
Good question [emoji14]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Do góry