reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Millo, ale to znacznie później spada. Teraz wciąż będzie rosnąć. Pojde, żeby się uspokoić i mieć pewność, że wszystko dobrze.
A kiedy planujecie iść na pierwszą wizytę do ginekologa?
 
Ja wlasnie nie wiem kiedy bo mi sie nie zgadzaja tygodnie.. bo chcialam 10.04 i wedlug om to bedzie 8 tydz ale wedlug owulacji to bedxie 5

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie nie wiem kiedy bo mi sie nie zgadzaja tygodnie.. bo chcialam 10.04 i wedlug om to bedzie 8 tydz ale wedlug owulacji to bedxie 5

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja bym chciała iść już tak, żeby serduszko było widać.
Millo, bo Ty też kiedyś poroniłaś? Nie masz poczucia, że teraz powinnaś jakieś leki brać?
Ja się tym martwię.
 
Ostatnia edycja:
Ja bym chciała iść przed świętami, ale jeszcze nie podjęłam decyzji u którego lekarza chciałabym prowadzić ciążę. I ze względu na późniejszą owu może być za wcześnie na serduszko. Nie mogę się doczekać, aby je już usłyszeć [emoji173].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym chciała iść przed świętami, ale jeszcze nie podjęłam decyzji u którego lekarza chciałabym prowadzić ciążę. I ze względu na późniejszą owu może być za wcześnie na serduszko. Nie mogę się doczekać, aby je już usłyszeć [emoji173].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Karolcia90 ja mam to samo, nie mogę się doczekać. Pewnie jak każda z nas. Ja pójdę w okolicy 7 tygodnia.
 
Ankuś nie mam tak.Ja poronilam chyba przez grype jelitowa bo Ledwo zobaczylam test pozytywny i nas wszystkoch wzielo.W wynikach z krwi wyszlo ze infekcja bakteryjna lub wirusowa wiec to u nas zaszkodzilo..I tak sobie to tlumacze.

Teraz najwazniejszy jest progesteron.Innych lekow chyba i tak nie ma

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ankuś nie mam tak.Ja poronilam chyba przez grype jelitowa bo Ledwo zobaczylam test pozytywny i nas wszystkoch wzielo.W wynikach z krwi wyszlo ze infekcja bakteryjna lub wirusowa wiec to u nas zaszkodzilo..I tak sobie to tlumacze.

Teraz najwazniejszy jest progesteron.Innych lekow chyba i tak nie ma

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ciąża obumarła, wiec leki chyba też nic nie pomogą.
A gdzie pracujecie? Do kiedy chcecie pracować?
 
Millo, ale to znacznie później spada. Teraz wciąż będzie rosnąć. Pojde, żeby się uspokoić i mieć pewność, że wszystko dobrze.
A kiedy planujecie iść na pierwszą wizytę do ginekologa?
Mi z 17dpo na 19 dpo przerosło 170% także jeśli Cię to uspokoi to możesz jeszcze iść :-)
Ja mam wizytę w 6tc+3, we wtorek po weekendzie :-)
Nie pamiętam w którym tygodniu zaczęły się objawy w poprzednich ciazach ale miałam je dość silne, teraz słabo że aż czasem się zamartwiam czy ta fasolinka rośnie.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Mi z 17dpo na 19 dpo przerosło 170% także jeśli Cię to uspokoi to możesz jeszcze iść :-)
Ja mam wizytę w 6tc+3, we wtorek po weekendzie :-)
Nie pamiętam w którym tygodniu zaczęły się objawy w poprzednich ciazach ale miałam je dość silne, teraz słabo że aż czasem się zamartwiam czy ta fasolinka rośnie.

xnw40tc7sy506vxn.png
Przez Millo sama zastanawiam się czy jest sens :) przyroslo mi po 48h, 104%. Pewnie decyzję podejmę jutro rano.
Nie przejmuj się, niektóre ciążę nie mają objawów. Ja mam tylko ból piersi, ale dopiero jak docisne. Ciekawa jestem Twojej wizyty wtorkowej :)
Chodzicie prywatnie, czy państwowo do ginekologa?
 
Do góry