reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A apropos bezpieczeństwa to tak sie wczoraj zastanawiałam jak zapinałam pasy że to moje dzieciatko w brzuszku jest tak nisko że jak by mnoe pasy ścisneły przy wypadku to chyba by go zgniotły takie czarne myśli mi sie przyplątały, jak myślicie jak to jest??


Pasy moim zdaniem i tak są bezpieczniejsze niż brak pasów. Brutalnie, ale dziesiątko bez matki nie przeżyje.
Ja mam taki adapter do pasów dla ciężarnych od besafe. Nie jest to rzecz strasznie droga, a fajna :D
 
reklama
Ależ naprodukowalyscie :) nie doczytam :)

Pozdrawiam z Portugalii razem z orzeszkiem.

Orzeszek na plazy.
1498478340-aaaaaa.jpeg
W portugalu tylko 20+ stopni a w dwa.dni nogi spalilam, mimo ze w hiszpanii bylo nawet 40+.

Za tydzien wracam, postram sie choc czesc nadgonic. :)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pasy moim zdaniem i tak są bezpieczniejsze niż brak pasów. Brutalnie, ale dziesiątko bez matki nie przeżyje.
Ja mam taki adapter do pasów dla ciężarnych od besafe. Nie jest to rzecz strasznie droga, a fajna :D
No właśnie jakoś sobie nie wyibrażam jezdzić bez pasów trzeba pamietać że ma być oparty na kościach miednicy a nie na brzuchu.
 
Ależ naprodukowalyscie :) nie doczytam :)

Pozdrawiam z Portugalii razem z orzeszkiem.

Orzeszek na plazy.
1498478340-aaaaaa.jpeg
W portugalu tylko 20+ stopni a w dwa.dni nogi spalilam, mimo ze w hiszpanii bylo nawet 40+.

Za tydzien wracam, postram sie choc czesc nadgonic. :)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wypoczywaj relaksuj sie orzeszek bedzie szcześliwy. Miłego pobytu
 
Cześć dziewczyny wszystkim wizytującym życzę udanych wizyt. I dziękuje za dodanie kalendarzyka jestem przed obroną mgr i nie wiem w co ręce włożyć ale już porządek w kalendarzu zrobiony jutro wystawie normalnie jak tylko wstanę.I miała bym ogromną prośbę może któraś z was ma konto w banku PKO BP?
 
Zbieram sie chyba w tym tygodniu i jade na 4 tygodnie do polski do mamy odpoczac z Frankiem. Zaraz to obgadam z mezem i sie pakuje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@basiulka9 ja chcę zamówić ten ciążowy adapter, bo standardowy pas gniecie mnie jak cholera i boję się o łożysko. Teraz to wyciągam go trochę więcej na brzuch i trzymam rękoma - ja jestem tylko pasażerem bo nie mam prawka ;)

@iwilleatyou świetne posunięcie zważywszy na okoliczności. Wracaj Dziewczyno na polskie łono, odpoczniesz, odetchniesz, mama Ci będzie dogadzać ;) To lepsze niż bezczynne siedzenie za granicą :D

@Karolcia1992, mój Mąż ma i jest na nich wściekły [emoji14]

@M@gda, ależ zazdraszczam tego szumu fal <3 Wracaj, bo się stęskniłam jak cholera :D
 
Do góry