reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry. A raczej obolały :D Przegięłam wczoraj. Takie mam zakwasy w plecach jakich po najmocniejszym treningu życia nie miałam xD Masakra [emoji14] I jeszcze rano przez sen ambitnie chciałam przesunąć się na łóżku angażując wszystkie mięśnie brzucha. Jak pisnęłam, hihihi ^^ Ale już jest okay. :) Zapomniałam chyba że w ciąży jestem ;) Dzisiaj sobie maksymalnie odpuszczam. Pranie i tyle. ;) No ewentualnie sprzątnę łazienkę. Aaaa jutro przyjeżdża mój Tatuś! <3 Od lutego Go nie widziałam. Ależ się cieszę!

@Rossiczka jak tam u Was? :*

Miłego dnia Wam życzę. Czwartek to taki mały piątek ;)
 
a ja jestem po nocnej akcji w piwnicy . mieszkamy w nowym bloku w zeszłorocznej ulewie zalało nam hale garażowa,a tym razem od 4 chłopaki wynosili wodę wiadrami z piwnicy. A straż powiedziała że za mało wody żeby wyciągać wodę pompą. okazało się że jest jakaś wada konstrukcyjna ktora ujawniła się przy całodziennej ulewie . także noc z głowy
 
@Magda @misianka pieknych wiesci na wizytach :) ja wstalam dzisiaj o dziwo szybciej bo wczoraj przy tym deszczu spalo mi sie do 10. Wg wrocilam w niedziele a przez to ze ciagle leje jeszcze na miescie nie bylam hehe ciekawe czy cos sie zmieniło przez ten miesiac :D jutro jak pogoda pozwoli to jedziemy do niemieckiego legolandu bo jeszcze franka 6 letni kuzyn u nas jest. A teraz siedze i jem moje zdrowe sniadanko a mojej Hani albo bardzo smakuje albo bardzk protestuje w brzuchu :D nie umiem jej rozszyfrowac ale skacze jak szalona hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@blair_90 przepis na pulpety: pol kilo miesa mielonego drobiowego, jedno jajko, 2 zabki czosnku, garsc natki pietruszki, sol i pieprz. Gotowac na rosole na nie duzym ogniu kilka minut. Ja formuje na lyzce bo masa jest dosc rzadka. A sos to: na odrobine oliwy jedna puszka zblendowanych pomidorow, zabek czosnku, sol, pieprz, chilli jak lubisz i ziola prowansalskie. Pogotowac chwile zeby odparowalo i gotowe. Lubie takie proste dania :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach :)
@iwilleatyou ja myślę, że Hania lubi słodycze :D moja właśnie zajada kanapki z nutella [emoji23] a tak to zobaczysz jak Hanie dają popalic później :D w żebra :D

p19uflw1nv024jhl.png
Kurde to mowisz ze ten pumpernikel z ogorkiem kiszonym jej nie pasuje? :D musi pocierpiec zeby matka nie byla slonicą. :D moj franek jak ma wolne to spi do 10 ufff :)))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja o 7:55 "maaaamooo, wstajemy, nie śpimy juz" to jej mowie z zamkniętymi oczami " włącz sobie bajkę ja spie" ale nie dala za wygrana "wstawaj bo tak, jeść chce" :D

p19uflw1nv024jhl.png
No franek jak wstanie to musi mi powiedziec sto razy ze idzie siku a pozniej ze idzie bajki wlaczyc a pozniej ze jest glodny :D wiec spania i tak nie ma :D jeszcze troche wolnosci mam bo we wtorek do przedszkola wraca i zacznie sie wstawanie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach, M@gd@ udanego polowkowego i pięknych zdjęć


@Ankuś @Eraja no wczoraj wrócił z kwiatami około 20, więc znosnie. Myślałam że tym bukietem go walne, ale kwiatów szkoda mi.się zrobiło. Był w szoku chyba że taka wściekła jestem, więc zaczął się tłumaczyć że dużo pracy przed urlopem i jeszcze rzeczy z kancelarii chce wszystkie ogarnąć by móc odpocząć i czas z nami spedzic z wolną głową. Więc cała we łzach mu wygarnelam że nie mam pretensji o pracę, tylko potrzebuje pomocy. I nie wymagam mycia okien czy łazienki ale chociaż takie małe rzeczy jak pomoc przy Tobiaszku, w zakupach i innych.
Więc dzisiaj rano jak Tobiasz się obudził to pierwszy zareagował, może coś do tej głowy trafiło
1501138078-aaaaaa.jpeg
 
reklama
@reniuszek Janek jest piękny :-) wszystko będzie dobrze, szkoda że z, szyjka znowu masz problem. Ale jesteś dzielna i dasz radę. Tylko leżenie zalecił czy pessar też ?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry