reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Po badaniu lekarz stwierdził, że szyjka jest niestety trochę za krótka jak na ten etap ciąży i stąd prawdopodobnie te krwawienia. Niczego innego niepokojącego nie znalazł. Bez żadnych konkretów. Zrobił Usg i powiedział, że z malutką wszystko jest dobrze. Ale i tak w poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza więc dopiero uspokoję się po rozmowie z nim. Ten lekarz w szpitalu raczej nie wykazywał większego zainteresowania. Jestem na siebie trochę zła, że przez te wszystkie ostatnie wydarzenia zaniedbałam siebie, ale dobrze, że tylko na strachu się skończyło. Teraz mam leżeć, odpoczywać i nie przemęczać się. Jedyną pozytywną rzeczą z tej sytuacji jest to, że mój wystraszony mąż powiedział, że do żadnej pracy za granicę już nie jedzie tylko zostaje tu ze mną żeby móc się mną opiekować :)
 
@Natkaa01 Dobrze,że z Sarą wszystko ok.Odpoczywaj teraz ;*Zobaczysz co Ci powie też Twój lekarz w poniedziałek.Trzymam kciuki żeby było dobrze ;)

My zmykamy dzisiaj na mecz siatki do znajomych.Plecy mnie tak bolą,że masakra.Mam nadzieje,że minie trochę bo tak to nie posiedzę długo. Miłego wieczoru dziewczyny ;)
 
@Natkaa01 Dobrze,że z Sarą wszystko ok.Odpoczywaj teraz ;*Zobaczysz co Ci powie też Twój lekarz w poniedziałek.Trzymam kciuki żeby było dobrze ;)

My zmykamy dzisiaj na mecz siatki do znajomych.Plecy mnie tak bolą,że masakra.Mam nadzieje,że minie trochę bo tak to nie posiedzę długo. Miłego wieczoru dziewczyny ;)
Ja wczoraj wysłałam bilety dla mamy i siostry na dzisiejszy mecz [emoji12] mama ma dzisiaj urodziny, to się ucieszyła z prezentu.
W poniedziałek na mecz idę z moja siostra
 
Po badaniu lekarz stwierdził, że szyjka jest niestety trochę za krótka jak na ten etap ciąży i stąd prawdopodobnie te krwawienia. Niczego innego niepokojącego nie znalazł. Bez żadnych konkretów. Zrobił Usg i powiedział, że z malutką wszystko jest dobrze. Ale i tak w poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza więc dopiero uspokoję się po rozmowie z nim. Ten lekarz w szpitalu raczej nie wykazywał większego zainteresowania. Jestem na siebie trochę zła, że przez te wszystkie ostatnie wydarzenia zaniedbałam siebie, ale dobrze, że tylko na strachu się skończyło. Teraz mam leżeć, odpoczywać i nie przemęczać się. Jedyną pozytywną rzeczą z tej sytuacji jest to, że mój wystraszony mąż powiedział, że do żadnej pracy za granicę już nie jedzie tylko zostaje tu ze mną żeby móc się mną opiekować :)
Fantastycznie! W poniedziałek u swojego lekarza będziesz wiedziała więcej ;) odpoczywaj
 
Po badaniu lekarz stwierdził, że szyjka jest niestety trochę za krótka jak na ten etap ciąży i stąd prawdopodobnie te krwawienia. Niczego innego niepokojącego nie znalazł. Bez żadnych konkretów. Zrobił Usg i powiedział, że z malutką wszystko jest dobrze. Ale i tak w poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza więc dopiero uspokoję się po rozmowie z nim. Ten lekarz w szpitalu raczej nie wykazywał większego zainteresowania. Jestem na siebie trochę zła, że przez te wszystkie ostatnie wydarzenia zaniedbałam siebie, ale dobrze, że tylko na strachu się skończyło. Teraz mam leżeć, odpoczywać i nie przemęczać się. Jedyną pozytywną rzeczą z tej sytuacji jest to, że mój wystraszony mąż powiedział, że do żadnej pracy za granicę już nie jedzie tylko zostaje tu ze mną żeby móc się mną opiekować :)
Kochana odpoczywaj duzo . Dostalas jakies leki mam nadzieję ????
Trzymajcie się ciepło :)
 
@reniuszek, tak dostałam leki i już lepiej się czuje.
Coś Wam jeszcze napiszę, założyłam tu konto bo to moja pierwsza ciąża więc pomyślałam, że dobrze będzie mieć możliwość wymiany informacji czy zapytania o coś. Ale jakoś nie do końca odnalazłam się w tym miejscu więc nie za często się udzielałam. Dopiero dzisiaj zrozumiałam ile można od Was dostać wsparcia i dobrego słowa, które jest bardzo ważne. Na pewno teraz będę udzielać się tu dużo częściej. Za wszystko Wam bardzo dziękuję
emoji9.png
 
Cześć dziewczyny :)
Ja dziś byłam cały dzień w górach.Skusiłam się na mały kawałeczek ciasta z jagodami od cioci a po nim cukier 130 więc
spoko :)Nie dawno wróciłam ,S pojechał do pracy a Laura została w górach do jutra.
Powiem wam ,że coraz ciężej mi się funkcjonuje ... ja już nawet nie chodzę tylko się toczę :/

Zinc po porodzie zbadaja u dziecka poziom curku i w razie potrzeby go wyruwnają .
Nie czytaj lepiej o cukrzycy ciążowej z neta bo nie potrzebnie tak jak ja się podłamiesz !
Lepiej poczekaj aż wszystko wyjaśni Ci diabetolog .

Natka dobrze ,że z Sarą wszystko ok :) Odpoczywaj jak najwięcej :*
 
reklama
Natka cieszę się że wszystko dobrze się skończyło. Uważaj na siebie.

Wszystkie powinnyśmy już zwolnić tempo , nie warto ryzykować.

Same pyszności dzisiaj wrzucacie. Ja musiałam się lodami zadowolić.

Co do ruchów dziecka to mój łobuziak jest coraz bardziej aktywny, szaleje w brzuchu na całego . W nocy mi narazie daje pospać.
 
Do góry