reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

hmmm mam 29 wiosenek,mieszkam na mazurach :p jesteśmy z mężem od 10 lat ,a o nasza kruszynkę staraliśmy się 3 latka. teraz zaczyna mi się 24 tydzień ciąży :) ogólnie objawy miałam słabe ,jedyne co mi dokuczało najbardziej to zawroty głowy ,no i teraz niestety biodro lewe daje czasem popalić ;/
też mam 29 lat :) Fajnie ,że w końcu wam się udało teraz najważniejsze żeby wszystko było dobrze ;) Już nie dużo do końca to pewnie szybko nam to zleci :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Bardzo fajna ta biedronkowa promocja. Gdybym nie miała obiecanego proszku i płynu z Niemiec to bym już tam teraz stała i czekała aż otworzą ^^

Pampararam jaki dziś tydzień? 25+0, jaaaj :D Jeszcze tylko 15 :)

@Neviiii cześć! Miło Cię poznać :)

@Zinc i reszcie wizytujących, których nie widzę w kalendarzu, samych dobrych wiadomości :*
 
Mr Malec przykro mi z powodu klotni z mezem i tego ze jest uparty jak osioł i argumenty do Niego nie docieraja:/
Jak dla mnie to jestes zza dobra dla Niego!To Ty powinnas trzasnac telefonem i niech On sie martwi i przeprasza!
Gieer oo nie!Tez bym sie wkur****.
Reniuszek podoba mi sie Twoje podejscie:)

My wczoraj mielismy fajny dzien bo pojechalismy ze znajomymi Radka z pracy do takiego Parku ze zwierzętami ktore mozna karmić i jest duzy plac zabaw dla dzieci..staw.No super po prostu i caly dzien zleciał:)

Aaaaa dzis mam stres od rana i w kiblu siedze z rozwo bo Leo idzie na 3 h sam do Przedszkola na 9 :O !!!chyba zwariuje:p albo bede sie czaic pod Przedszkolem jak nawiedzona mamcia buhahaha


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ;*
Dziekuje za wszystkie słowa jesteście nieocenione jak zawsze ;* co ja bym bez was zrobiła ;*
Dzis zaczełam 26 tc ;) 104 dni do porodu jej ;)nie moge sie doczekac mojego spotkania z Emisią ;*

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ;*
Dziekuje za wszystkie słowa jesteście nieocenione jak zawsze ;* co ja bym bez was zrobiła ;*
Dzis zaczełam 26 tc ;) 104 dni do porodu jej ;)nie moge sie doczekac mojego spotkania z Emisią ;*

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie stresuj sie kochana ja też uważam że powinien sobie to przemyśleć i sie odezwać do ciebie a nie ty on zawinił. Myśl o dzidzi nie denerwuj sie odstresuj i ciesz sie tym ze jeszcze 104 dni i dzidzia z toba bedzie.
 
Dzień dobry wszystkim. Ja pochwale się moja poducha,dziś pierwszy raz na niej spałam i powiem,ze ten kto ja wymyślił jest genialny!:D
Tak spałam,ze nawet do toalety nie wstawałam ani razu!:yes:
Ja czuje się przeziębiona i w ogóle mi ciężko oddychaćo_O
IMG_3749.JPG
muszę się umówić na wizytę do lekarza. Tymczasem herbatka i prysznic,coś poczytam i lecę na zajęcia.
@eklerkaa mniam mirinda,zawsze mam chętkę,ale tu nigdzie nie mogę dostać,mirinde głównie pije jak jedziemy do męża rodziny albo jak jestem w PL
Witaj @Neviiii :)

Miłego dnia i powodzenia na wizytach!
 

Załączniki

  • IMG_3749.JPG
    IMG_3749.JPG
    741,1 KB · Wyświetleń: 305
reklama
Do góry