reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny baaaardzo dziękuję za życzenia.
Mam nadzieję że jakoś przetrwam ten dzień.

Za mną praktycznie bezsenna noc.
Wszystkim życzę miłego dnia , dobrych wiadomości.
Dużo miłości i spokoju :-) niech Wam się wiedzie jak najlepiej.
A dzisiaj pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i staraj się nie stresować...i tak będzie pięknie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobietki :-)
U mnie spinania brzuszka codziennie...czasem tak regularne ze już nie raz myślałam jechać na IP Ale na szczescie przechodzi...ale któregoś dnia wystraszylam się na tyle że w 3 dni dokupilam wszystko czego mi brakowało więc wyprawka kompletna...pieluchy chusteczki ciuszki poprane poprasowane...tylko mój mąż w weekend musi pomalować pokoik Antosiowi i złożyć łóżeczko... Do tej pory wciąż mówił że mamy jeszcze bardzo dużo czasu, ale jak widzi ostatnio jak ten brzuch się stawia...chyba to do niego trafiło :)
 
@padiq wskoczyłam dziś na szybko aby złożyć Tobie życzenia a więc abyście się nie klocili, żebyście się szanowali i baaaardzo kochali a dla Ciebie to bądź piękna jak dziś każdego dnia :rofl2:i ślicznego Bobasa w Twoich ramionach już za chwilę :)buziaki

PS. Mnie dziś chwyciła jakas grypa żołądkowa wczoraj mąż miał imieniny i pojechaliśmy na kebaba i skutek taki że nie śpię od 2 męczy mnie rozwolnienienie i lekkie mdlosci mierzyłam również ciśnienie i cały czas na pograniczu bo 140 na 92 .Lekarz mówił żeby nie przekraczało 145 więc kontroluje na bieżąco :(ehh już coraz bliżej a tu takie problemy. Z dobrych wiadomości no to dziś zaczynamy 35 tydzień :biggrin2::biggrin2::biggrin2:Miłego dnia i samych dobrych wieści :):):)
 
@padiq dużo miłości, wytrwałości! Niech to będzie dla Was najpiękniejszy dzień w życiu :).

Byłam dziś na pobraniu wymazu GBS, odebrałam z poczty pieluche bambusowa z alieexpress, byłam też na zakupach. Dziś będę robić chlebek bananowy i kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Kupiłam też sitko i dwa duże sloje bo nasz dom jak co roku o tej porze pachnie pigwa i zamienia się w bimbrownie :D

@olka_l kochana, jeśli masz bole i słabo się czujesz to naprawdę odpuść. Ja kilka tygodni temu miałam taki okres że całe dnie leżałam i nic nie robiłam. Mamy naprawdę do tego prawo! Teraz jest lepiej, więc i więcej robię. Ale niczego sobie nie narzucaj :) ja jeśli tylko poczuje ból i twardnienie brzucha to siadam i czekam :)
 
Hejka:*Allleee mnie nie bylo tutaj.Wybaczcie.Chorobsko sie zas przypałetalo z przedszkola a tak to ogolnie dnie tak szybko leca ze doba mi nie starcza na wszystko.Co chwile cos..co chwile gdzies i tak zlatuje.

Ola widze ze jestes w szpitalu?vo sie stalo?
Padiq kiedy ten magiczny dzien?Dzisiaj?Jak tak to rowniez wszystkiego najcudowniejszego na wspolnej drodze zycia:**Kochajcie sie,szanujcie i dbajcie o siebie:)
Zielona ja tez jestem mistrzem:p ciuszki nie poprane.Torba nie gotowa,zakupy nie zrobione :/heh masakra jednym slowem.

Na szczęscie ogarnąl mnie szał szycia dla Ineczki i tworze ♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo masz juz cos uszyte??

Bylam na wizycie . Doktorwk mowi ze to oieczenie to z naciskania niuni pupci na to miejsce hmm jakos mi sie nie wydaje. Jagoda wazy 2,20 za tydzien kokejna kontrola bo pozniej lekarz sie urlopuje.
Super duża panna. Fajnie że wszystko ok[emoji3]
@padiq dużo miłości, wytrwałości! Niech to będzie dla Was najpiękniejszy dzień w życiu :).

Byłam dziś na pobraniu wymazu GBS, odebrałam z poczty pieluche bambusowa z alieexpress, byłam też na zakupach. Dziś będę robić chlebek bananowy i kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Kupiłam też sitko i dwa duże sloje bo nasz dom jak co roku o tej porze pachnie pigwa i zamienia się w bimbrownie :D

@olka_l kochana, jeśli masz bole i słabo się czujesz to naprawdę odpuść. Ja kilka tygodni temu miałam taki okres że całe dnie leżałam i nic nie robiłam. Mamy naprawdę do tego prawo! Teraz jest lepiej, więc i więcej robię. Ale niczego sobie nie narzucaj :) ja jeśli tylko poczuje ból i twardnienie brzucha to siadam i czekam :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry