reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Troche slabo widac, ale to moje 7mm szczescia
1493233017-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
7 mm Nieba na Ziemi[emoji7] [emoji8]

0d1ycsqvevghxl57.png
 
reklama
@Ankuś też mam białą kuchnię i jestem mega zadowolona:) bea25ta trzymam kciuki za wizytę:) My od wczoraj z córką w sanatorium. 3 tygodnie laby:) jesteśmy w dąbkach i jak na razie słoneczko wstało. Chyba nigdy nie mialam 3 tygodniowego urlopu :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
@Ankuś projekt w moim stylu, super!!!! Ja właśnie jestem na etapie budowania domu, będa wylewac na dniach wylewki, więc później trzeba chwilę odczekać i zabieramy się za łazienki i flizowanie, już nie mogę się doczekać, już mam dosyć tego bloku, miasta, a tak to będę miała ogródek, na którym postawię sobie basen, dziecku trampolinę i z domu się nie ruszę! Bo teraz jak week przychodzi to trzeba jechac do teściów, a bo za maistem mieszkają, a w bloku nie będziemy siedziec, więc jak już się wprowadze do siebie to nigdzie się nie ruszam! :D kuchnie planuję białą z derwnem -dąb lancelot z imitacją betonu miedzy szafkami- będzie minimalistycznie i troszkę chłodno, surowo- moje klimaty ;) zobaczymy jak to wydzie w praniu ;) :p mam nadzieję, ze październik- listopad nastąpi przeprowadzka ;)

Jeśli chodzi o ciuszki, to ja wszystkie rzeczy po moim synu dałam szwagierce- jej syn ma dwa latka, ale znowu jest w ciązy i rodzi na dniach, jeszcze nie wie o mojej ciąży ;) ona będzie miała córkę teraz więc ciuszków będzie i na chłopca i dziweczynkę ;)

Kosa 1212 uwielbiam Dąbki, była tam kilka razy na urlopie! Wypoczywaj!!!!

M@gda cudowna kruszynka!!!!

Melduje się z pracy, ostatni dzień i urlop!!!! Alez się cieszę! Dzisiaj idę do ginekologa! Zaczynam się stresowac, ale już nie moge się doczekać! Proszę o mocne trzymanie kciuków! Ehhhh jest dopieron 7:30 a gdzie do 17;30?! Chyba zwariuje!
 
Dzień dobry!
@Ankuś projekt w moim stylu, super!!!! Ja właśnie jestem na etapie budowania domu, będa wylewac na dniach wylewki, więc później trzeba chwilę odczekać i zabieramy się za łazienki i flizowanie, już nie mogę się doczekać, już mam dosyć tego bloku, miasta, a tak to będę miała ogródek, na którym postawię sobie basen, dziecku trampolinę i z domu się nie ruszę! Bo teraz jak week przychodzi to trzeba jechac do teściów, a bo za maistem mieszkają, a w bloku nie będziemy siedziec, więc jak już się wprowadze do siebie to nigdzie się nie ruszam! :D kuchnie planuję białą z derwnem -dąb lancelot z imitacją betonu miedzy szafkami- będzie minimalistycznie i troszkę chłodno, surowo- moje klimaty ;) zobaczymy jak to wydzie w praniu ;) [emoji14] mam nadzieję, ze październik- listopad nastąpi przeprowadzka ;)

Jeśli chodzi o ciuszki, to ja wszystkie rzeczy po moim synu dałam szwagierce- jej syn ma dwa latka, ale znowu jest w ciązy i rodzi na dniach, jeszcze nie wie o mojej ciąży ;) ona będzie miała córkę teraz więc ciuszków będzie i na chłopca i dziweczynkę ;)

Kosa 1212 uwielbiam Dąbki, była tam kilka razy na urlopie! Wypoczywaj!!!!

M@gda cudowna kruszynka!!!!

Melduje się z pracy, ostatni dzień i urlop!!!! Alez się cieszę! Dzisiaj idę do ginekologa! Zaczynam się stresowac, ale już nie moge się doczekać! Proszę o mocne trzymanie kciuków! Ehhhh jest dopieron 7:30 a gdzie do 17;30?! Chyba zwariuje!
Trzymam kciuki aby szybko minęło [emoji1] ja pierwszy raz akurat w Dabkach ale zapowiada się cudnie. Oby tylko pogoda jeszcze dopisała [emoji1] my w tamtym roku przeprowadzilismy się do domku i faktycznie tak jak mówisz nie ma nic lepszego jak ogródek dla dziecka[emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-04-27 maggie91 wizyta serduszkowa :)
2017-04-27 daruuunia3 wizyta u ginekologa ❤

2017-04-28 Angella210 wizyta u gin
2017-04-28 Mikado93 Wizyta u mojego gin (zakładanie karty ciąży)
2017-04-28 DigitalGirl Wizyta kontrolna u ginekologa
2017-04-28 Millo wizyta kontr/zakł.karty
2017-05-02 Mandy33 Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-05-04 misianka wizyta serduszkowa
2017-05-04 eklerkaa 3 usg, wizyta serduszka<3 /karta ciąży 15:30
2017-04-24 pieszczoszka1988 wizyta/usg/karta ciazy
2017-05-02 Ankuś wizyta usg kontrolna
2017-05-06 maja1987 wizyta serduszkowa ❤/ karta ciąży
2017-05-08 Oska303 Wizyta i usg kontrolne
2017-05-09 CarlaR wizyta/ 10 tydz <3
2017-05-09 gieer wizyta kontrolna
2017-05-09 Karolcia90 wizyta kontrolna
2017-05-10 Izabela90 wizyta (USG i karta ciąży)
2017-05-10 M@gda wizyta (USG i karta ciąży)
2017-05-15 Marti88 Badanie genetyczne
2017-05-23 MagMag Badanie genetyczne 3D /w 12t ciąży
2017-05-24 Karolcia1992 Badanie genetyczne 3D /w 12t ciąży
2017-05-25 Mikini26 Badanie genetyczne

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
reklama
Do góry