pieszczoszka1988
Jestem mamusią
hmm może np poznajmy się ( każda napisze coś o sobie
.. )
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Każdy może zakładać wątki jakie chce, tylko pewnie żeby się nie powtarzały tematy.hmm może np poznajmy się ( każda napisze coś o sobie.. )
Pęcherzyk ciążowy nie zawsze jest idealnie okrągły, nieraz przybiera kształt owalny. Narazie się nie zamartwiaj.Magmag tylko ze u mnie pecherzyk jest splaszczony w dodatku..
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
A jesteś pewna tego lekarza u którego byłaś? Sprzętu? Ja już kiedyś pisałam, że byłam na usg w szpitalu i Pani nie widziała zarodka, wkurzona tego samego dnia pojechałam prywatnie na wypasiony sprzęt i serduszko usłyszałam.Tak czytalam ale to 1 odpowiedz z wielu.. sa takie i takie.Musze czekac
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom