reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Poki co to dzis napewno juz nie zadzwoni .. meska duma . Ale tym ze on mnie zdenerwuje szkodzi dziecku .. ale chyba sobie nie zdaje sprawy .. szkoda slow mi na to co dzis odstawil .. poki co ja sie klade do lozka moze usne . Dobranoc

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro tylko że jego głupia duma jest dla niego ważniejsza niż Ty i Maluszek... jak może się nieodezwac... przecież wie że Cię okropnie zdenerwował a jesteś w ciąży... przepraszam że tak piszę, ale się wnerwilam. Najważniejsze jest teraz dzieciątko i Ty także na spokojnie kochana, na spokojnie. Całuję.
 
reklama
@mrsMalec wiesz co? Śmierdzi mi to twoja teściowa, pewnie gadala z synkiem i tak go przebuntowala i teraz trzyma pewnie jej zdanie. Bo to tylko tamta epoka może jeszcze mieć takie myślenie "że po co prac nowe" Bo aż dziwne by argumentował się że też ma coś do powiedzenia w sparwie ciuszek bo jest ojcem hehe śmieszne aż ;)
Nie przejmuj się to jest taka bzdura że nie masz się czym przejmować ;) zrobiła bym i tak po swojemu.
 
Nie potrzebnie do niego dzwonisz, ja zawsze mówię "przyjedzie koza do woza" zawsze działa. Jeszcze będzie Cie za to wszytko przepraszać. Teraz jak by on zadzwonił to bym nie odbierała. Napisała bym mu tylko smsa że więcej nie chcesz nawet by dzwonił przez to że przez niego musialas jechać na IP. Będzie zapewne dzwonił a ty wtedy nie odbieraj. Chociaż z tego co piszesz to nie dasz rady tak zrobić.

Co jak co ale nie zostawiła bym tego tak po prostu.
 
Nie potrzebnie do niego dzwonisz, ja zawsze mówię "przyjedzie koza do woza" zawsze działa. Jeszcze będzie Cie za to wszytko przepraszać. Teraz jak by on zadzwonił to bym nie odbierała. Napisała bym mu tylko smsa że więcej nie chcesz nawet by dzwonił przez to że przez niego musialas jechać na IP. Będzie zapewne dzwonił a ty wtedy nie odbieraj. Chociaż z tego co piszesz to nie dasz rady tak zrobić.

Co jak co ale nie zostawiła bym tego tak po prostu.
Ja poprstu mam za dobre serce i nie umiem tak;( tyle ze on nie zadzwoni pierwszy .. za dobrze go znam .. ja od zawsze bylam ta osobą ktora pierwsza wyciaga reke na zgode chociaz nawet moja osoba w tej kłótni nie zawiniła . Wiele razy dostałam po dupie za to ale pewnie sie nigdy tego nie naucze . Ale taka jestem nie lubie klotni nie odzywania sie do siebie ...

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mrsMalec wiesz co? Śmierdzi mi to twoja teściowa, pewnie gadala z synkiem i tak go przebuntowala i teraz trzyma pewnie jej zdanie. Bo to tylko tamta epoka może jeszcze mieć takie myślenie "że po co prac nowe" Bo aż dziwne by argumentował się że też ma coś do powiedzenia w sparwie ciuszek bo jest ojcem hehe śmieszne aż ;)
Nie przejmuj się to jest taka bzdura że nie masz się czym przejmować ;) zrobiła bym i tak po swojemu.
Moja tesciowa wszedzie swoje zdanie wsadza .. ale on jej sie nie slucha bo ona go traktuje jak kogos gorszego .. ma coreczke ukochana a on to przez swoja matke jest traktowany tak jak najlepiej jak by go nie bylo .. fakt sa dni gdzie jest fajnie ale i sa dni w ktorych ona go tak traktuje

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mrsMalec wiesz co? Śmierdzi mi to twoja teściowa, pewnie gadala z synkiem i tak go przebuntowala i teraz trzyma pewnie jej zdanie. Bo to tylko tamta epoka może jeszcze mieć takie myślenie "że po co prac nowe" Bo aż dziwne by argumentował się że też ma coś do powiedzenia w sparwie ciuszek bo jest ojcem hehe śmieszne aż ;)
Nie przejmuj się to jest taka bzdura że nie masz się czym przejmować ;) zrobiła bym i tak po swojemu.
Tylko moja tesciowa ma z 45 46 lat takze mloda kobietka . Ale ma gadanie takie z innej epoki

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Źle robisz, odezwał by się. Bo ty nic dziewczyno nie zrobiłaś!! A jak by się nie odezwał to nie jest ciebie / was wart bo pokazał by tym że mu na was nie zależy. bo Co to za związek jeśli tylko ty o niego walczysz. .
 
Ja poprstu mam za dobre serce i nie umiem tak;( tyle ze on nie zadzwoni pierwszy .. za dobrze go znam .. ja od zawsze bylam ta osobą ktora pierwsza wyciaga reke na zgode chociaz nawet moja osoba w tej kłótni nie zawiniła . Wiele razy dostałam po dupie za to ale pewnie sie nigdy tego nie naucze . Ale taka jestem nie lubie klotni nie odzywania sie do siebie ...

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Wybacz ale to co piszesz to od razu mi się nasuwa myśl ze powinnas iść do terapeuty, bo jeśli tak robisz to to nie jest kwestią za dobrego serca tyko innych zaburzeń wartości co warto naprawić i cieszyć się życiem. Dla siebie i dla dzidziusia. Bo szkoda Ciebie , to destrukcyjne.
 
reklama
Do góry