reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny podczytuje Was od czasu do czasu. My dzisiaj po usg polowkowym. Nadal jest dziewczynka wazy 600 g termin zostal.na 5 grudnia. Pani dr znalazła mała torbiel splotu naczyniowkowego. Kazała się nie martwić bo to zazwyczaj się wchłania kontrola w 30 tyg.
 
Cześć dziewczyny, ja mam bardzo duże problemy ze spaniem nie ma nocy żebym całą przespała i przez to czuje się cały czas zmęczona. Teraz kroiłam warzywa na leczo i mnie to wykończyło.
Wy się martwicie, że dużo przytyłyście a ja przytyłam tylko 3 kg i też zaczynam się martwić czy to aby nie za mało. Ja jestem na diecie cukrzycowej więc za dużo nie mogę jeść bo od razu mam za wysoki cukier. Byłam w piątek na badaniach połówkowych i lekarz mówi, że między pierwszymi badaniami prenatalnymi a tymi dzidziuś równomiernie przybiera i data porodu jest identyczna, ilość wód płodowych też jest prawidłowa więc może mało tyję w ciąży, chociaż brzuch mam duży podobno wygląda na 7 miesiąc a znajomi żartują czy bliźniak się gdzieś nie schował :)W ciąży z córką przytyłam 9 kilo a brzuch też był wielki :)
U mnie znajome co były na diecie cukrzycowej też bardzo mało przytyły, więc to chyba normalne. Zwłaszcza że dzidzia waży odpowiednio i wody też ok. Koleżanka nawet bez cukrzycy próbowała diety, bo już przed ciążą miała sporą nadwagę, ale jakoś jej nie szło i podjadała, nie miała takiej motywacji.
 
@aneta1993 a co mowi lekarz? Jak masz umiejscowione łożysko? Ja na tylnej sciane wysoko i to ponoc najlepsze miejsce zeby szybko czuc ruchy no i faktycznie 17/18tc juz czulam regularnie teraz 24 tc i wije sie jak szalony i fika az widac z daleka jak brzuch sie rusza. Ale to wszystko zalezy od budowy. Mysle ze mozna jeszcze nie czuc.

Pijta wode!!!! To bardzo wazne a niepicie niebezpiecze

Poduszke dla ciezarnych mam juz od 13tc i kocham ja. Spie pieknie:) szczególnie jak sie troche zmecze, wycieczka czy cus to nawet 12h stuknie:D
 
Cześć dziewczyny, ja mam bardzo duże problemy ze spaniem nie ma nocy żebym całą przespała i przez to czuje się cały czas zmęczona. Teraz kroiłam warzywa na leczo i mnie to wykończyło.
Wy się martwicie, że dużo przytyłyście a ja przytyłam tylko 3 kg i też zaczynam się martwić czy to aby nie za mało. Ja jestem na diecie cukrzycowej więc za dużo nie mogę jeść bo od razu mam za wysoki cukier. Byłam w piątek na badaniach połówkowych i lekarz mówi, że między pierwszymi badaniami prenatalnymi a tymi dzidziuś równomiernie przybiera i data porodu jest identyczna, ilość wód płodowych też jest prawidłowa więc może mało tyję w ciąży, chociaż brzuch mam duży podobno wygląda na 7 miesiąc a znajomi żartują czy bliźniak się gdzieś nie schował :)W ciąży z córką przytyłam 9 kilo a brzuch też był wielki :)
Ja nie jestem na diecie a przytyłam 2, 5 kg więc chyba nie masz się czym martwić [emoji4]
 
Zasypiac mi źle bo siku sto razy , potem jakoś się muszę ułożyć a wiadomo brzuszek coraz większy i mi przystawia oddech haha i się przekręcić czasami graniczy z wyczynem bo jak mi wsadzi noge w jakiś narząd to yyyy [emoji23] ale odpukac śpię do rana nie wiem jak długo
Haha ja zasypiam co najmniej 45 minut bo przynajmniej 3 razy muszę zaliczyć siku średnio co 15 minut , nawet się zastanawiałam czy że mną jest coś nie tak czy każdy tak ma xd
 
@aneta1993 a co mowi lekarz? Jak masz umiejscowione łożysko? Ja na tylnej sciane wysoko i to ponoc najlepsze miejsce zeby szybko czuc ruchy no i faktycznie 17/18tc juz czulam regularnie teraz 24 tc i wije sie jak szalony i fika az widac z daleka jak brzuch sie rusza. Ale to wszystko zalezy od budowy. Mysle ze mozna jeszcze nie czuc.

Pijta wode!!!! To bardzo wazne a niepicie niebezpiecze

Poduszke dla ciezarnych mam juz od 13tc i kocham ja. Spie pieknie:) szczególnie jak sie troche zmecze, wycieczka czy cus to nawet 12h stuknie:D
Ja łożysko mam nisko . Lekarz mi powiedział że wszystko jest dobrze
 
Ja tez nie jestem na diecie i mam 1.5 kilo czy dwana plusie a mam 19tydz+2. Z synem w tym tygodniu mialam 2.5 kilo wiecej ale waga moja jeste na tym etapie taka sama. Bo teraz startowalam z wyzsza. Dziecko rośnie. Wazy 300 gram. Zapowiada sie kolejne duze. Wszystkie naczynia ok. Jedynie do obserwacji jedna nerka ktora jest powiekszona.

Droga z Jeleniej Gory to chichot diabla ku..de mać. Ohaftalam caly las kilka km przed domem. Moja choroba lokomocyjna zdwoila sie albo nawet potroila.

Leze i dogorywam bo znow gorąc.
 
reklama
Ja tez nie jestem na diecie i mam 1.5 kilo czy dwana plusie a mam 19tydz+2. Z synem w tym tygodniu mialam 2.5 kilo wiecej ale waga moja jeste na tym etapie taka sama. Bo teraz startowalam z wyzsza. Dziecko rośnie. Wazy 300 gram. Zapowiada sie kolejne duze. Wszystkie naczynia ok. Jedynie do obserwacji jedna nerka ktora jest powiekszona.

Droga z Jeleniej Gory to chichot diabla ku..de mać. Ohaftalam caly las kilka km przed domem. Moja choroba lokomocyjna zdwoila sie albo nawet potroila.

Leze i dogorywam bo znow gorąc.
To ja już 21+4. Zawsze miałam dobra przemianę materii ciężko mi było przytyć takie geny zebrałam po ojcu na szczęście nie po mamie. A z jedzeniem się nie ograniczam.
 
Do góry