reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A ja dziewczyny średnio się wysypiam bo bolą mnie nogi jak śpię, przekręcam się z boku na bok.. Nie wiem o co chodzi, czy to przez brzuch czy coś mi uciska? Lepiej mi jest jak mam coś między nogami, muszę się w poduszkę chyba wyposażyc..
Ja mam tę poduszkę dla ciężarnych w kształcie litery "C" i dzieki niej śpi mi się świetnie. Nie wysypiam się tylko jak zasnę z synem, a poduszkę przejmuje mąż ;-)

@MatiMar Życzę Wam żeby pozostałe badania też wyszły w porządku i żebyście szybko wróciły do domu

U mnie poranek bardzo przyjemny, ale już zaczyna się robić gorącą. Dziś po południu z synem jedziemy do mamy, ona ma dużo chłodniej w mieszkaniu, u nas od 14 świeci słońce przed wszystkie okna i jest nie do wytrzymania. Dodatkowo nie muszę dziś gotować bo obiadek u mamusi :-)
 
reklama
@katkut3070 ooo... ta poduszka w kształcie litery C jest dobra do spania złożysz między nogi i rewelacja;) @Triss86 no mam nadzieję że tylko się potwierdzi dalej że był to fałszywy alarm. @PaniAg ja czułam corke I Się potwierdziło, mąż upierał się przy lekarzu że drugi synek, A ten tyko odwrócił się do niego I pokazał mu pityne:-D
 
Hej mamuśki jestem przerażona rano sie zwazylam i jest +10kg masakra od ostatniego wazenia przytylam 2kg a wazylam sie dwa tygodnie temu jak tak dalej pojdzie to ns porodówke sie wtocze a nie wejde.....
 
Cześć dziewczyny, ja mam bardzo duże problemy ze spaniem nie ma nocy żebym całą przespała i przez to czuje się cały czas zmęczona. Teraz kroiłam warzywa na leczo i mnie to wykończyło.
Wy się martwicie, że dużo przytyłyście a ja przytyłam tylko 3 kg i też zaczynam się martwić czy to aby nie za mało. Ja jestem na diecie cukrzycowej więc za dużo nie mogę jeść bo od razu mam za wysoki cukier. Byłam w piątek na badaniach połówkowych i lekarz mówi, że między pierwszymi badaniami prenatalnymi a tymi dzidziuś równomiernie przybiera i data porodu jest identyczna, ilość wód płodowych też jest prawidłowa więc może mało tyję w ciąży, chociaż brzuch mam duży podobno wygląda na 7 miesiąc a znajomi żartują czy bliźniak się gdzieś nie schował :)W ciąży z córką przytyłam 9 kilo a brzuch też był wielki :)
 
A ja dla odmiany śpię jak zabita... rano mała mnie budzi na śniadanie . Dawno tak dobrego snu nie miałam jak w ciąży .
Chociaż w 1 trym miałam stres i budziłam się w nocy
 
Korzystaj motylku ile się da bo niestety ten stan nie będzie trwał wiecznie ;)
Zasypiac mi źle bo siku sto razy , potem jakoś się muszę ułożyć a wiadomo brzuszek coraz większy i mi przystawia oddech haha i się przekręcić czasami graniczy z wyczynem bo jak mi wsadzi noge w jakiś narząd to yyyy [emoji23] ale odpukac śpię do rana nie wiem jak długo
 
reklama
Do góry