reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja miałam wizyte później. A badania takie.
 

Załączniki

  • IMAG4270.jpg
    IMAG4270.jpg
    341,4 KB · Wyświetleń: 43
  • IMAG4271.jpg
    IMAG4271.jpg
    236 KB · Wyświetleń: 43
  • IMAG4272.jpg
    IMAG4272.jpg
    491,2 KB · Wyświetleń: 43
Hej wszystkim ja mam klucia brzucha ale nie cały czas, mdłości rano i czasem w nocy, ciągle sikam ale tak to jest Oki. Dzisiaj mam wizytę u lekarza nie mojego bo do tego mam 10 maja... Dzisiaj odebrałam wyniki białka s ( moja mama ma zakrzepica której gen odziedziczyłam) myślałam że bd ok a tu za niski czyli źle... Prowadzi do zakrzepicy i poronien więc bez heparyny w zastrzyk ach się chyba nie obędzie... Póki co czekam na tel od mojego lekarza jakoś jemu bardziej wieże niż temu co do niego dzisiaj idę.... Po odebraniu wyników sir zmattwilam ale mam nadzieję że Jk szybko zadziałamy bd oki. Ma ktoś jeszcze w tym tygodniu badania?
 
Hej wszystkim ja mam klucia brzucha ale nie cały czas, mdłości rano i czasem w nocy, ciągle sikam ale tak to jest Oki. Dzisiaj mam wizytę u lekarza nie mojego bo do tego mam 10 maja... Dzisiaj odebrałam wyniki białka s ( moja mama ma zakrzepica której gen odziedziczyłam) myślałam że bd ok a tu za niski czyli źle... Prowadzi do zakrzepicy i poronien więc bez heparyny w zastrzyk ach się chyba nie obędzie... Póki co czekam na tel od mojego lekarza jakoś jemu bardziej wieże niż temu co do niego dzisiaj idę.... Po odebraniu wyników sir zmattwilam ale mam nadzieję że Jk szybko zadziałamy bd oki. Ma ktoś jeszcze w tym tygodniu badania?
Tez mam dziś wizytę u innego niz chce by prowadził ciąże
 
Sory za błędy... Słownik... A szybko pisze bo w pracy... :/
A robiłaś inne badania czy samo białko s?
Jak byłam w poprzedniej ciąży u mojej siostry zdiagnozowano trombofilie z niedoboru białka c. Dostałam szereg badań w tym genetycznych od hematologa i wszystkiw były ok tylko niskie białko s. Ale hematolog powiedziała że w ciąży jest fizjologicznie taki stan. Tyle ze ja byłam po połowie wtedy.
 
A robiłaś inne badania czy samo białko s?
Jak byłam w poprzedniej ciąży u mojej siostry zdiagnozowano trombofilie z niedoboru białka c. Dostałam szereg badań w tym genetycznych od hematologa i wszystkiw były ok tylko niskie białko s. Ale hematolog powiedziała że w ciąży jest fizjologicznie taki stan. Tyle ze ja byłam po połowie wtedy.
Aha no mi hematolog kazał tylko białko s. Lecze się u niego od paru lat. Zobaczymy co gin powie. Mój hematolog twierdzi że jak niskie białko s to trzeba tą heparyne włączyć nawet mi taka informacje zapisał na informacji dla lekarza prowadzącego. Akurat wczoraj u niego byłam a wynik dziś...
 
Może w połowie ciąży spada.. Wiem tyle bo mi tak hematolog mówił że do 12 tygodnia są poronienia związane z białkiem s jak jest za niskie.
 
reklama
Do góry