reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Wlasnie tez jestem ciekawa czy moze jakoś zle sie czułas cz
Ja tez mam takie mega gazy i wzdecia. Pod koniec dnia to czuje jak bym miala ciaze ale spozywcza a nic takiego złego w zasadzie nie jem. W swieta zjadlam troche ciasta ale wypieki domowe. A jak u was z waga czy ktoras sie wazyla przed ciaza a teraz ?

Ja się nie wazę teraz, bo okropnie zatrzymuje mi się woda na początku i to moim zdaniem nie ma sensu, poczekam na drugi trymestr kiedy się to trochę normuje, teraz hormony mocno rosną i wszytko szaleje .. wagę znam z przed ciazy ;)
W obu ciążach przytyłam po 15kg mam nadzieje, ze tym razem nie będzie więcej :)
 
reklama
Dziewczyny, ja niestety się z Wami żegnam. Na dzisiejszej wizycie okazało się, że mojego dzidziutka już nie ma :( skończony 8 tydzień.. Teraz czekam albo na poronienie samoistne albo mam się pojawić w. szpitalu. 3mam za Was wszystkie kciuki i życzę powodzenia z całego serca.

Bardzo mi przykro [emoji17] trzymajcie się. Życzę abyś szybko dołączyła ponownie do forum [emoji173]️
 
Dziewczyny, ja niestety się z Wami żegnam. Na dzisiejszej wizycie okazało się, że mojego dzidziutka już nie ma :( skończony 8 tydzień.. Teraz czekam albo na poronienie samoistne albo mam się pojawić w. szpitalu. 3mam za Was wszystkie kciuki i życzę powodzenia z całego serca.
Bardzo mi przykro słoneczko wiem co czujesz☹bo przechodziłem to samo parę miesięcy temu trzymaj się kochana i nie poddawaj
 
Mi również bardzo zatrzymuje się woda do tego stopnia ,że czasem różnica wagi o poranku to 3,5 kg :oops:

Mdłości mi nieco przeszły. Teraz magnez biorę po między posiłkami, aby nie zmniejszył mi kwasów w żołądku.

Mogę zapytać jak jest u Was z przytulaniem z mężem? :D Ja od kiedy zaczęły mi się plamienia od czasu do czasu, wystrzegam się tego. Czy słusznie nie wiem.

Ps. Ostrożnie ze spożywaniem śledzi z Bałtyku. Np. w Danii w sklepie rybnym usłyszycie, że można spożywać max 1 śledzia z Bałtyku tygodniowo.
 
Ja się dawno dawno nie ważyłam, bo nie mam wagi [emoji23]
Mi ginekolog póki co zabroniła i przytulanek, i całej reszty rzeczy.. Rower, pływanie, skakanie, nic. Mam tylko leżeć i spacerować [emoji52] Narazie nawet nie było serduszka, tak naprawdę ciągle nie wiem czy będzie okej odpukać, a muszę się przenosić na inny wf na studiach, a konkretnie na teorie, kurcze na ostatni miesiąc tyle papierków mi doszło [emoji23] Ale stresuje się wizytą 7 maja mam, oby wszystko było ładnie już widać
 
Ja się dawno dawno nie ważyłam, bo nie mam wagi [emoji23]
Mi ginekolog póki co zabroniła i przytulanek, i całej reszty rzeczy.. Rower, pływanie, skakanie, nic. Mam tylko leżeć i spacerować [emoji52] Narazie nawet nie było serduszka, tak naprawdę ciągle nie wiem czy będzie okej odpukać, a muszę się przenosić na inny wf na studiach, a konkretnie na teorie, kurcze na ostatni miesiąc tyle papierków mi doszło [emoji23] Ale stresuje się wizytą 7 maja mam, oby wszystko było ładnie już widać


Będzie dobrze, stres nie jest teraz wskazany :)
 
Czy miałyście badany poziom progesteronu ? ( I trymestr)
Jaki powinien być optymalny wynik, lup przy jakim wyniku lekarz zapisał Wam luteinę lub duphaston?
 
reklama
Mi również bardzo zatrzymuje się woda do tego stopnia ,że czasem różnica wagi o poranku to 3,5 kg :oops:

Mdłości mi nieco przeszły. Teraz magnez biorę po między posiłkami, aby nie zmniejszył mi kwasów w żołądku.

Mogę zapytać jak jest u Was z przytulaniem z mężem? :D Ja od kiedy zaczęły mi się plamienia od czasu do czasu, wystrzegam się tego. Czy słusznie nie wiem.

Ps. Ostrożnie ze spożywaniem śledzi z Bałtyku. Np. w Danii w sklepie rybnym usłyszycie, że można spożywać max 1 śledzia z Bałtyku tygodniowo.
Janie przytulalam sie od pozytywnego testu... Matko ile czasu... Najpoerw plamienie pozniej krwiak teraz torbiel. Takze tryb krolowej kanapowej mi zostal. Woda zbiera mi sie do twgo stopnia ze waga szalwjw i tez mam roznice miedzy porankiem a wieczorem okolo 1,5kg a tak przybralam niecale pol kg od samego początku takze nie ma tragedii.
Gazy wzdecia oj tak a staram się nie jesc tlusto.

Jak wasze smaki? Bo u mnie byla ochota na kwasy i rybę slodkie jadlam ale mdlosci sie nasilalay takze darowalam sobie i w sumie nie mam ochoty na nic. Jem bo musze ogólnie nic nie smakuje tak jak powonno. I mam posmak metalu i ogólnie czuje nawet w nosie zapach metalu wrrr
 
Do góry