reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
@sylwiaal takie same mam objawy
Plus tez macie dziewczyny takie wzdecia i gazy ? [emoji23] Ja mam straszne a przewaznie jak zjem cos ciężkiego.
Polozylam sie po pracy ale o malo co nie zasnelam a ze juz pozno to poczekam jeszcze te 2 h i wtedy pojde spac.
 
Witam Was wszystkie i gratuluję owocnych starań. ❤
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.
My staraliśmy się o dzidzię długo, około 1,5 roku . Ostatnia miesiączka była 11.03 . test pierwszy wykonałam 30 dc czyli 9.04 i była bardzo blada kreska, 2 dni później była już dość widoczna. Pierwsza wizyta była 16.04 wg OM 5t1d. Widać było tylko pęcherzyk ciążowy 1,7mm . Kolejna wizyta 30.04 powinno już być serduszko. Mam taką nadzieję. Jak na razie wiedzą tylko moi rodzice, bo razem spędzaliśmy święta i bie mogłabym tego ukryć, gdyż towarzyszą mi chyba wszystkie objawy ból piersi, mdłości, senność, zmęczenie i bóle brzucha jak na @ (akurat one już ustepują) oraz wahania nastroju. Chyba nic mnie nie ominęło
 
Hehe kobiecie w ciąży się nie dogodzi. Jak są mdłości - źle, jak nie ma - też źle. :p ja też nie mam praktycznie żadnych objawów, tylko brzuch lekko odstaje, piersi wrażliwsze i spać się więcej chce w ciągu dnia. I tyle. Tylko się cieszyć :-)
Hah racja :D nie no moja pierwsza ciąża i tak trochę zaniepokojona byłam ale nie jestem sama więc myślę pozytywnie :)
 
Dziewczyny, ja niestety się z Wami żegnam. Na dzisiejszej wizycie okazało się, że mojego dzidziutka już nie ma :( skończony 8 tydzień.. Teraz czekam albo na poronienie samoistne albo mam się pojawić w. szpitalu. 3mam za Was wszystkie kciuki i życzę powodzenia z całego serca.
Bardzo mi przykro :( trzymaj się!!!
 
Ja mam to samo. Oprócz piersi nic mi nie dolega i zastanawiam się cały czas czy to dobrze czy nie dobrze haha :) chociaż nie kracze i wole jednak czuć sie tak jak sie czuje teraz :)
To prawda narzekać na taki stan nie możemy byleby wszyysko było w porządku :) Małą Mi a który to twój tydzień??
 
Kochana tak mi przykro. Czy dzialo sie cos co moglo wskazywac na to ze cos niedobrego sie dzieje? Moze warto zasiegnac opinii innego lekarza.
Wlasnie tez jestem ciekawa czy moze jakoś zle sie czułas cz
@sylwiaal takie same mam objawy
Plus tez macie dziewczyny takie wzdecia i gazy ? [emoji23] Ja mam straszne a przewaznie jak zjem cos ciężkiego.
Polozylam sie po pracy ale o malo co nie zasnelam a ze juz pozno to poczekam jeszcze te 2 h i wtedy pojde spac.
Ja tez mam takie mega gazy i wzdecia. Pod koniec dnia to czuje jak bym miala ciaze ale spozywcza a nic takiego złego w zasadzie nie jem. W swieta zjadlam troche ciasta ale wypieki domowe. A jak u was z waga czy ktoras sie wazyla przed ciaza a teraz ?
 
reklama
Do góry