reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Czy byłabyś tak uprzejma i mogła się podzielić tąlistą?
Pić minimum 3l najlepiej woda, jeść co 2,3 godziny, nie jeść :serkow plesniowych, mięsa ani ryb surowych, kakao, czekolada, grejfrutow, winogron, nie pić zielonej herbaty i mietowej. Chyba nic nie pominelam bd w domku to zobaczę czy napisałam wszystko. I o przytulanka h mówił że ogólnie jeżeli nie ma plamien itp to można ale to nie zbyt często, tym bardziej do 12 tygodnia, że nawet jak nie czuje chęci to nie mamy się przytulać lepiej dla dziecka bo potem już mniejsze zagrożenie.
 
Musi byc ok. Nie ma innej opcji ;) ;)

Nie, nie. Zadne wakacje ( chcialabym ) , na codzien mieszkam w Anglii. W Maju mamy slub w Polsce i przy okacji pojde do gina. Bo tutaj skan robią raz na ruski rok :(

Ja tez Anglia i już dwie ciąże prowadzone tutaj ;)
Nie jest tak strasznie jak to opisują ;)
Ja mile wspominam :) mimo, ze nie na tyle badań i skanów :)
 
reklama
Do góry