reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry! Czytam to forum i bardzo chciałabym dołączyć do forum prywatnego. Mój termin to 22 grudzień. To moja pierwsza ciąża w dodatku z komplikacjami. Bardzo przyda mi sie wsparcie i porada bardziej doswiadczonych lub w podobnej sytacji dziewczyn. Pisałam już do administratora ale ona kazała odezwać się do moderatora. Jezeli to mozliwe to bede bardzo wdzieczna za dodanie.
 
Cześć dziewczyny, wreszcie mam trochę oddechu i chciałabym Was bliżej poznać w grupie prywatnej. Czekam na Pole, która ma przyjść na świat w piatek 13 grudnia...Mam nadzieje, ze jest jeszcze taka mozliwosc.
 
Dołączam :) terminy różne :) na razie zostaje przy 13 grudnia :) ale wiem ze dzidzia i tak urodzi się jak będzie gotowa :) oby nie za szybko :) pozdrawiam
 
Dołączam :) terminy różne :) na razie zostaje przy 13 grudnia :) ale wiem ze dzidzia i tak urodzi się jak będzie gotowa :) oby nie za szybko :) pozdrawiam
 
Dołączam :) terminy różne :) na razie zostaje przy 13 grudnia :) ale wiem ze dzidzia i tak urodzi się jak będzie gotowa :) oby nie za szybko :) pozdrawiam
 
reklama
Do góry