reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Aplikacja pokazuje mi 5tc i jest 4+3. Czyli jak pójdę w piątek na wizyte to bede miala 6tc, ale będzie 5+3. To bedzie wogole cos widac?

Hej :) ja bylam w 4+6 i wygladalo to tak:
Był pęcherzyk i widać było, ze jest zagnieżdżone. Następna wizyta 14.04
IMG_20200401_121641.jpg
 
reklama
Ja będę prowadzić ciąże prywatnie, ale rzeczywiście ten pomysł, żeby prowadzić rownolegle ma NFZ i mieć skierowania jest bardzo dobry.
Tylko ze moja przychodnia jest zamknięta to odwołania, musiałabym zapisać się do innej 😪
 
Kurde dziewczyny tez sie tak szybko męczycie? W sensie nie mam jakiejs tragicznej kondycji. A przejde dwa pietra po schodach i tak mi serce bije ze szok :o
 
Kurde dziewczyny tez sie tak szybko męczycie? W sensie nie mam jakiejs tragicznej kondycji. A przejde dwa pietra po schodach i tak mi serce bije ze szok :o

Tak ja tez się bardzo mecze. A jestem szybka osoba hehe i teraz jak siedzę w domu to oszaleć idzie tak się dłuży wszystko ale staram się właśnie nie robić na wariata wszystkiego tylko poooomaluuuu 😂
 
reklama
Ja przemyślałam i zamierzam prowadzić ciążę i na nfz i prywatnie. Na nfz będę chodzić po to, żeby dostawać skierowania na badania itp ale kompletnie nie ufam tej lekarce więc dodatkowo będę też jezdzila na prywatnie do lekarza, który prowadził moja pierwsza ciążę i byłam zadowolona z jego opieki.

Super pomysł !!
 
Do góry