reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny :)
Po wczorajszej wizycie jest ok,dzieć spał i nogi miał zaciśnięte,a do tego wypiął pupe i mimo usilnych starań lekarza-trząsł mi brzuchem na wszystkie strony aż mi sie na śmiech zbierało :D-nie udało sie potwierdzić,że fasolka to chłopak ;).
Wyszła mi małopłytkowość-137,a norma jest od 150,ale lekarz stwierdził że nie ma źle.
Dostałam skierowanie na krzywą cukrową-mam nadzieje, że nie puszcze tam pawia 8-)
Z om 7.12 z USG 2.12 i według om to połówkowe będzie 22+3 czyli z USG to już ponad 23 tydzień, a w sumie ja wiem dokładnie kiedy zaszłam i ten termin z usg jest prawidłowy, miałam owulację wcześniej
U mnie też z USG na 2,12 ;)
Hej dziewczyny mam pytanie jak wasza waga ciążowa??? bo mi dzisiaj stuknęlo 2 kg na plusie
Waga zaczeła lekko iść w końcu w góre,startowa to 76,potem spadło do 72,a teraz 74-więc rośniemy....niestety ochota na słodkie coraz większa 😅
W dniu wczorajszym próbowaliśmy zobaczyć płeć, niestety maluch podkurczył nózki i musimy poczekać do połówkowych ;(
Eh...co te dzieci w sobie mają,że tak sie wstydzą? 😄 a do 3go roku życia bedą chciały latać na golasa 😂
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie jak wasza waga ciążowa??? bo mi dzisiaj stuknęlo 2 kg na plusie
Prawdopodobnie zaczynałam z waga 57kg. Nie wazylam się wtedy ale wydaje mi się, że trzymałam się mojej stałej wagi. Do połowy 3 miesiąca wzrosła do 61kg. Teraz w 21 tygodniu ciąży jest 62,5kg
 
Zaczynałam z wagą 62kg i w pierwszym trymestrze schudłam 2,5kg. W ciągu półtora miesiąca przytyłam 0,5kg.. Aktualnie ważę 60kg i nie ukrywam, że trochę mnie to martwi 🤷🏼‍♀️
Też ostatnio się o to martwiłam i pytałam ginekologa - powiedział że póki co mam się cieszyć i że największy skok jest w 3 trymestrze i póki na USG wychodzi że dziecko rośnie to nie ma się czym martwić :)
 
Dziewczyny...takie z Was chudzinki, że aż mi wstyd mojej wagi...mam tylko nadzieję że nie przekrocze 83kg- tyle mniej więcej ważyłam na koniec poprzednich ciąż 😅
 
Dziewczyny...takie z Was chudzinki, że aż mi wstyd mojej wagi...mam tylko nadzieję że nie przekrocze 83kg- tyle mniej więcej ważyłam na koniec poprzednich ciąż 😅
Haha, ja mam właśnie 83, poprzednia ciążę kończyłam z 90, a zaczynałam z 73. Teraz zaszłam mając 81 😭 nigdy w życiu tyle nie ważyłam bez ciąży. Ale trudno.
 
Też ostatnio się o to martwiłam i pytałam ginekologa - powiedział że póki co mam się cieszyć i że największy skok jest w 3 trymestrze i póki na USG wychodzi że dziecko rośnie to nie ma się czym martwić :)
Ja mam wyrzuty sumienia, że moze za mało jem, choć wydaje mi się że tak nie jest🤷🏼‍♀️ nie wiem czy dziecko rośnie odpowiednio bo usg miałam 17.06 (prenatalne) a następne mam 12.08 (połówkowe) więc się trochę denerwuje 🤯
 
Hej dziewczyny mam pytanie jak wasza waga ciążowa??? bo mi dzisiaj stuknęlo 2 kg na plusie
U mnie już 5 -6 na plusie, ostatnio więcej złapałam, śmiać mi się chce bo w pierwszym trymestrze martwiłam się brakiem apetytu, mdłościami i słabym przyrostem wagi 😉 Teraz apetyt wrócił ze zdwojoną siłą, rzucam się na owoce, sorbety i leci. Na razie się nie stresuję bo z chłopakami po roku karmienia ważyłam mniej niż przed ciążami. Mam nadzieję, że teraz tez tak będzie 🙂
 
reklama
Do góry