reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie wleciał sobotni grill a niedzielę przeleżałam oglądając serial. W sumie tłumaczę sobie że od grudnia pewnie już czasu na oglądanie nie będzie ;p
I masz rację. W sumie odkąd jest córką chyba nie obejrzałam żadnego filmu w całości, chyba,że w kinie 🤦 ona chodzi spać o 22 więc padam na twarz razem z nią można powiedzieć.
Dzis ja byłam na glukozie. I kupiłam po drodze tortownicę bo się jeszcze nie dorobiłam do tej pory a ostatnio dużo piekę, i jak chcioaam zrobić sernik to wszystkie przepisy były na tortownicę i nie chciało mi się przeliczać na blachę składników.
 
Hejka. U mnie też weekend w miarę spokojny, w sobotę byliśmy na imieninach a wczoraj relaxik. Bejbi szaleje w brzuchu i póki co czuję się dobrze. Dzisiaj wolne, jutro do pracy, ale tylko na 4 godz. Tak sobie myślę, że coraz bliżej termin porodu 🙄, tzn jeszcze 3 miesiące, ale jakoś tak szybko płynie ten czas 🙉. Pierwsza ciąża, więc stresik jest, zwłaszcza w tej sytuacji z koronowirusem...
 
Cześć dziewczyny fajnie się czyta takie dobre wypowiedzi. Ja niestety od 3 tygodni na kwarantannie i niewiadomo kiedy wyjdę, badań nie mogę zrobić i już ogólnie łapie powoli doła...
 
Hejka. U mnie też weekend w miarę spokojny, w sobotę byliśmy na imieninach a wczoraj relaxik. Bejbi szaleje w brzuchu i póki co czuję się dobrze. Dzisiaj wolne, jutro do pracy, ale tylko na 4 godz. Tak sobie myślę, że coraz bliżej termin porodu 🙄, tzn jeszcze 3 miesiące, ale jakoś tak szybko płynie ten czas 🙉. Pierwsza ciąża, więc stresik jest, zwłaszcza w tej sytuacji z koronowirusem...
Dziś u mnie 100 dni do porodu :o
 
To jakaś masakra :///
Niestety znam osoby które przez 40 dni miały kwarantannę bo co chwilę inne wyniki etc.
Oby szybko to się skończyło!
Powoli tracę nadzieję, do tej pory nie miałam żadnych objawów ale nikt mnie nie zbada nagle nie potrzeba badań moczu czy krzywej cukrowej, a jak coś się będzie działo to mam jechać do szpitala jednoimiennego:)
 
reklama
Do góry