reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U nas z obracaniem głowy w prawą stronę też szło dość ciężko ale dużo rzeczy poprzestawialam na jakiś czas na prawą stronę i zaczął tam też się rozglądać. Teraz mu zmieniam co jakiś czas. Zauważyłam, że jak robi się śpiący to od jakiegoś czasu kręci szybko głową w prawo i lewo. Początkowo bałam się, że to może być jakiś problem neurologiczny ale zauważyłam, że robi tak przed spaniem. Myślę, że sam robi sobie efekt ,,bujania" ;)
Mój upodobał sobie prawą stronę, już zwróciła mi na to uwagę neurolog, a teraz na prześwietleniu główki też się to potwierdziło bo ma jakiś zwężony kanalik po prawej stronie. Zalecili mi poduszkę korygującą, noszenie przodem i kontrolne usg za 2 miesiące.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was dostała już miesiączki?
Ja już dostałam miesiąc temu... Ale była baaardzo słaba... wręcz bym powiedziała że to nie miesiączka A plamienie... Ale trwało 7 dni... jak narazie czekam na kolejną bo powinna już być na dniach... dodam że mały cyca ciągnie jeszcze parę razy w ciągu dnia... Ale podstawa u nas to mm...
 
Ja dostalam rowno 6 tygodni po porodzie pomimo ze odciagam pokarm. Trwala 3 dni i byla bardzo skapa prawie jak plamienie. Ja zauwazylam ze jak maly jest spiacy to trze oczka i kreci glowa az sie sam uspi. Z glowka mamy od poczatku problem bo obraca w jedna strone i ma splaszczona juz. Widze niewielki postep ale idzie to strasznie powoli
 
Ja dostalam rowno 6 tygodni po porodzie pomimo ze odciagam pokarm. Trwala 3 dni i byla bardzo skapa prawie jak plamienie. Ja zauwazylam ze jak maly jest spiacy to trze oczka i kreci glowa az sie sam uspi. Z glowka mamy od poczatku problem bo obraca w jedna strone i ma splaszczona juz. Widze niewielki postep ale idzie to strasznie powoli
Myślałaś o poduszce korygującej? Mój nie ma spłaszczonej głowy, a na usg wyszło, że ma już jakiś węższy kanał po prawej stronie (jego ulubiona pomimo, że go kładę na różne boki). Pani z Usg mi właśnie zaleciła taką poduchę.
 
Dziewczyny szczepicie na meningokoki? I jakie ostatecznie szczepienia wybrałyście? Podstawę 5w1 czy 6w1...Ja myske 5 lub 6. I nie wiem co jest najlepsze 😐 u syna wybrałam 6w1 a teraz widzę że dużo podstawę wybiera.
 
Dziewczyny szczepicie na meningokoki? I jakie ostatecznie szczepienia wybrałyście? Podstawę 5w1 czy 6w1...Ja myske 5 lub 6. I nie wiem co jest najlepsze 😐 u syna wybrałam 6w1 a teraz widzę że dużo podstawę wybiera.
Ja szczepień tymi na NFZ i rota na melingokoki nie myślałam szczepic. Ale może warto 🤔
 
reklama
Do góry