reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Czy możecie polecić jakiś krem ochronny z UV dla skóry AZS? Zastanawiam się czy przy takim słońc już nie używać jakiejś ochrony UV?
 
reklama
Ja polecam czajnik z temperaturą 🙂 rano przegotowuję wodę a potem tylko podgrzewam do określonej temperatury - chwila i gotowe. Trzeba tylko pilnować by mieć przegotowaną wodę, ale to kwestia przyzwyczajenia 😎
Super. Nie słyszałam o czymś takim :)
Czy możecie polecić jakiś krem ochronny z UV dla skóry AZS? Zastanawiam się czy przy takim słońc już nie używać jakiejś ochrony UV?
Teoretycznie cały rok się powinno używać. Tym bardziej u maluchów. Pan Tabletka ostatnio miał wpis o kremach UV
 
Cześć dziewczyny Wasze dzieciaki po skończonym 3 miesiącu, a nawet troche wcześniej też tak się zmieniły? Mój nie potrafi zasnać, a jak już to zrobi to co chwilę się wybudza i muszę go usypiać bo jak nie pośpi to płacze jakby go ze skóry obdzierali. Wczesniej uśmiechnięte i gadające dziecko teraz ciągle marudzące. Powoli wysiadam...
 
Cześć dziewczyny Wasze dzieciaki po skończonym 3 miesiącu, a nawet troche wcześniej też tak się zmieniły? Mój nie potrafi zasnać, a jak już to zrobi to co chwilę się wybudza i muszę go usypiać bo jak nie pośpi to płacze jakby go ze skóry obdzierali. Wczesniej uśmiechnięte i gadające dziecko teraz ciągle marudzące. Powoli wysiadam...
U mnie też jest różnie jeden dzień lepszy drugi gorszy zauważylam że jak nie zdrzemnie się między karmieniami to strasznie marudzi a w dzień Nie potrafi inaczej zasnąć niż na rękach więc to noszę U mojego wraca jedzonko I podejrzewają refluks dlatego długo nosimy go pionowo po karmieniu A jak lezenie na brzuszku już trzymają główkę?
 
Cześć dziewczyny Wasze dzieciaki po skończonym 3 miesiącu, a nawet troche wcześniej też tak się zmieniły? Mój nie potrafi zasnać, a jak już to zrobi to co chwilę się wybudza i muszę go usypiać bo jak nie pośpi to płacze jakby go ze skóry obdzierali. Wczesniej uśmiechnięte i gadające dziecko teraz ciągle marudzące. Powoli wysiadam...
U nas tak było, ale w dzień 3miesiąca wszystko się zmieniło 🙂 teraz przesypia całą noc lub ma jedną pobudkę o 4rano. Jest o wiele bardziej uśmiechnięty i dłużej się umie bawić, szczególnie sprawdzając czy piąstka zmieści się w buzi 😂😂
Mam nadzieję że to u Twojego dziecka też przejściowe i zaraz będzie lepiej 🙂

U mnie też jest różnie jeden dzień lepszy drugi gorszy zauważylam że jak nie zdrzemnie się między karmieniami to strasznie marudzi a w dzień Nie potrafi inaczej zasnąć niż na rękach więc to noszę U mojego wraca jedzonko I podejrzewają refluks dlatego długo nosimy go pionowo po karmieniu A jak lezenie na brzuszku już trzymają główkę?
Tak, codziennie lepiej. Tylko trzeba mu trochę pomagać w ułożeniu rak ale czasem już sam utrzyma dłużej 🙂
 
U nas tak było, ale w dzień 3miesiąca wszystko się zmieniło 🙂 teraz przesypia całą noc lub ma jedną pobudkę o 4rano. Jest o wiele bardziej uśmiechnięty i dłużej się umie bawić, szczególnie sprawdzając czy piąstka zmieści się w buzi 😂😂
Mam nadzieję że to u Twojego dziecka też przejściowe i zaraz będzie lepiej 🙂


Tak, codziennie lepiej. Tylko trzeba mu trochę pomagać w ułożeniu rak ale czasem już sam utrzyma dłużej 🙂
3 miesiąc zaczynamy w poniedziałek mam nadzieję, że u nas to też będzie magiczna data:)
 
reklama
Czy któraś ma problem z dzieckiem przy wychodzeniu na spacer/jeździe autem?
Dotychczas nie było problemu, a od jakiś 2 tygodni płacze przy włożeniu do gondoli (jak tylko ruszy wózek to już spokoj-najwyżej do 5min się uspokaja), a przy aucie tylko jak usłyszy klik włożenia fotelika do bazy to zaczyna wrzeszczeć i uspokaja się dopiero po kilku zaliczonych dziurach.
Aż czasem odechciewa się gdzieś wyjść... Sama autem z nim nie mogę jechać bo jak się odpali to trudno go uspokoić
 
Do góry