reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Moja Paulinka waży 7230 g, jesteśmy po trzecim szczepieniu zniosła je w porządku. W większości dzień spędza na brzuszku leżąc lub na plecach i wkładka stopki to buzi 🙈☺️ Zaczęłam jej wprowadzać po kolei warzywa i jest ok żadnych wysypek więc owoce też jej już daję pojedyncze. Rano kaszkę Sinlac jak wstanie z 2 łyżkami wody widać że jej smakuje. Pierś co 3-4 h sama się domaga. Śpi mi co 2 h po 20 - 30 min więc jest intensywnie w ciągu dnia 🤩 Widzę, że Wasze Szkraby ważą więcej no ale pediatra nic nie mówiła, że za mało czy coś więc się nie przejmuję😉
Masz dziewczynke :)) one tez raczej mniej przybieraja i maja osobna siatke wiec jest dobrze :) ktory sinlac podajesz? Ten be cukru? Zjada chetnie?
 
reklama
My też już po szczepieniu kolejnym, mały ma 8340kg, odkryliśmy kaszkę po której nic się złego nie dzieje. Polecamy Helpa czary mamy jaglano-owsiana. My gotujemy na wodzie i dodajemy mus jabłkowy ze słoiczka.
 
Znam ten bol.. biegam za nim ciagle bo wszystko lapie lize drapie 😂😂 i plecy wysiadaja od ciaglego przestawiania go. Tez sadzam do krzeselka ale z wypelnieniem. On nie chce wgl siedziec w krzeselku. Krzyczy wierci sie uderza plecami o oparcie takze karmienie to koszmar u nas. Czasami daje cos do raczki zeby zajal sie czyms. Ile malutka juz wazy? :)
Jak dzisiaj ważyłam to 6.8kg. Jak tak porównuje do Waszych bobasów to niby niedużo ale pediatra nic nie mówi żeby było nie tak. Rozmiarowo też jest ok, nosi 74. No i z wyglądu chuda nie jest 😁 ma naprawdę dużą pupe i udka 😁 do tego pulchne poliki i fałdki przy nadgarstkach hehe 😁
 
Jak dzisiaj ważyłam to 6.8kg. Jak tak porównuje do Waszych bobasów to niby niedużo ale pediatra nic nie mówi żeby było nie tak. Rozmiarowo też jest ok, nosi 74. No i z wyglądu chuda nie jest 😁 ma naprawdę dużą pupe i udka 😁 do tego pulchne poliki i fałdki przy nadgarstkach hehe 😁
To sa najslodsze faldki na swiecie :))
Jesli dobrze kojarze to w lidlu byla! Jak skonczymy ten kleik bo tylko podejrzany jest to kupie Helpa :) u nas doszlo jeszcze jablko i ziemniak takze psychicznie okropnie sie czuje z tym.. nie wiem co mu moge podawac.. byle nic go nie bolalo i nie mial brzydkiej skory
 
Około kilograma:), był ważony podczas tej biegunki początkiem maja, miał wtedy 7450kg, ja kaszke kupiłam w Rossmanie, ale na stoisku bio, wcześniej szukałam przy jedzeniu dla niemowląt..
Oki! Dzieki, sprawdze u nas i tez mu dam. Lepsze to niz kleik zapychacz. To ladnie przybral
 
Moja Paulinka waży 7230 g, jesteśmy po trzecim szczepieniu zniosła je w porządku. W większości dzień spędza na brzuszku leżąc lub na plecach i wkładka stopki to buzi 🙈☺️ Zaczęłam jej wprowadzać po kolei warzywa i jest ok żadnych wysypek więc owoce też jej już daję pojedyncze. Rano kaszkę Sinlac jak wstanie z 2 łyżkami wody widać że jej smakuje. Pierś co 3-4 h sama się domaga. Śpi mi co 2 h po 20 - 30 min więc jest intensywnie w ciągu dnia 🤩 Widzę, że Wasze Szkraby ważą więcej no ale pediatra nic nie mówiła, że za mało czy coś więc się nie przejmuję😉
U nas jeszcze mniej bo ok 7 kg waży
 
reklama
Czy któraś z Was jechała w dłuższą trasę z dzieckiem? Jedziemy nad morze (500km) i zastanawiam się czy jest coś co Wam bardzo ułatwiło życie w samochodzie 🙂
 
Do góry