reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej dziewczyny... Nie poszłyśmy do tego ortopedy, musiałam odwołać bo mała gorączkuje do 38,5 od wczoraj rana. Pediatra mówi że może zęby, a może trzydniowka. Czy Wasze dzieciaczki mają takie temperatury przy ząbkowaniu?
Dostałyśmy skierowanie na crp i morfologię. Pediatra odczytał wyniki i stwierdził że to raczej jakiś wirus się do tego dołożył i może o to chodzi, mam obserwować i zbijać gorączkę. A gorączkuje bardzo agresywnie. Podaje na zmianę paracetamol z ibuprofenem.
Martwię się że szok... A we wtorek mieliśmy jechać nad morze 😩
Aktualizacja
Po trzech dniach (od czwartku rana) chyba już się uspokoiło. Trzy dni zabijałam gorączkę która co chwilę rosła 😩 dzisiaj mamy poniżej 37 więc już ok. Cała noc nic nie podawałam i spałysmy spokojnie. Ząb żaden nie wyszedł ani wysypka wiec chyba nie trzydniowka... Nie wiem co to było... Któraś miała coś takiego że swoimi dziećmi?
A mała ma do mnie żal o te czopki 😢 ciężko jest być mamą
 
reklama
My znów musieliśmy przyspieszyć nasz wyjazd. Dostaliśmy telefon o 9 rano, że teściowa odeszła 💔. Okropnie nas to zaskoczyło. 30 minut temu wyruszyliśmy
Bardzo mi przykro 😔

My właśnie wróciliśmy z tygodniowego urlopu nad morzem. 640km x2 zrobione 🙂 wyjechaliśmy o 4 rano i młody spał nam do 9.30. potem 20 min przerwy na jedzonko, pampersa i pełzanie po trawce 😎 godzinę pobawił się w aucie i znów zasnął. Dojechaliśmy o 13 nad morze z dwoma przystankami 🙂
Nad morzem młody mega spokojny, bardzo szczęśliwy choć do wody bał się wejść ale basen zaliczył.
Powrót gorszy bo dużo korków ale jakoś daliśmy radę.
Tak więc polecam podróże 😎
 
Bardzo sie cieszę, że narazie maluchy tak dobrze znoszą podróże.

U nas mimo okrojonego upału mały też wygląda na bardzo zadowolonego
 
Ja zdecydowanie nie polecam podróży 😅 mała skończyła swój epizod z goraczka wysypką więc to była trzydniowka. Zdecydowaliśmy się pojechać nad morze bo już z nią wszystko ok. Niestety podróż autem to katorga. Mimo że była padnięta bo specjalnie czekaliśmy do drzemki i powinna spać min 2 godziny to spała 40 minut i przez ostatnia godzinę drogi narobiła takiej afery że musiałam ją trzymać na rękach i bujać na uspokojenie. Za to basen uwielbia 🥰
 
U nas najdluzsza droga poki co trwala 4 h w jedna strone i maly zniosl to lepiej niz myslelismy. Byly przerwy na przewijanie karmienie i rozprostowanie i jakos zlecialo ;)
 
Ja zdecydowanie nie polecam podróży 😅 mała skończyła swój epizod z goraczka wysypką więc to była trzydniowka. Zdecydowaliśmy się pojechać nad morze bo już z nią wszystko ok. Niestety podróż autem to katorga. Mimo że była padnięta bo specjalnie czekaliśmy do drzemki i powinna spać min 2 godziny to spała 40 minut i przez ostatnia godzinę drogi narobiła takiej afery że musiałam ją trzymać na rękach i bujać na uspokojenie. Za to basen uwielbia 🥰
My byliśmy nad morzem i jechaliśmy 10 godz 🙈 mamy kawał drogi niestety.. Dość że przerwy to jeszcze te drogi rozwalone 😐 mała trochę siedziała trochę marudziła a czasem robiła aferę ze postuj musiał być w momencie 😆 najgorszy był powrót bo w dzień i mała od nocy miała goraczke 😐 dość że chyba zeby w końcu idą to jeszcze gardło załapało 😔
 
Jaka duza! Ile ma dlugosci? Nasz jest krotki ledwo co 70 ma. Jak u niej z posilkami stalymi? Czy tak mlekiem mamusi nadrabia?
78cm. Urodziła się 2600 i do 6 mtylko cyc i bardzo szybko przybierała. Teraz to zwolniło. Na ostatnim szczepieniu pytałam spanikowana lekarki czy nie za mało przybrała to stwierdziła że jakby dalej tak waga rosła to do roku by ważyła 20 😆🙈 teraz je kaszki ale nie codziennie i tylko trochę chce, zupki i też całej nie zje. Owoce uwielbia. Bule z masłem albo bieluchem do ręki i mamla😆 no i dalej cyc. Dzisiaj dałam jej kawałek jajka ale nie podchodziło i rozwaliła tylko 🙈
 
reklama
78cm. Urodziła się 2600 i do 6 mtylko cyc i bardzo szybko przybierała. Teraz to zwolniło. Na ostatnim szczepieniu pytałam spanikowana lekarki czy nie za mało przybrała to stwierdziła że jakby dalej tak waga rosła to do roku by ważyła 20 😆🙈 teraz je kaszki ale nie codziennie i tylko trochę chce, zupki i też całej nie zje. Owoce uwielbia. Bule z masłem albo bieluchem do ręki i mamla😆 no i dalej cyc. Dzisiaj dałam jej kawałek jajka ale nie podchodziło i rozwaliła tylko 🙈
A mój nie chce nic co nie ma konsystencji papki bo każda grudke znajdzie I z automatu wszystko wypluje nawet słoiczki mu blenduje jesli w nich są grudki bo nie je próbuję podawać chrupki bądź owoce nie chce a zblendowane wsuwa
 
Do góry