reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mój tez się złości podczas jedzenia MM, cholera wie od czego. Nagle jest ryk i przestaje pic, pręży się..zabieram mu butelkę. Po chwili się złości, bo nie ma już butelki i jak mu dał to ssie jak opętany skutkiem czego zaraz zaczyna się krztusić 😳 I tak około pół godziny. Nie przy każdym karmieniu, ale codziennie takie cyrki są. Pewnie to wina brzuszka bądź bąków.

Jak się ksztusi przyjmuje pozycje jak na zdjęciu ☺️

Jakie plany na dzisiejszy wieczór Walentynkowy macie dziewczyny? ❤️
My darowalismy sobie w tym roku restauracje (nie warto ryzykować a tłumy będą jak co roku), zamówię kolacje do domu i może już po 20ej mały będzie spał co się trochę nacieszymy sobą - w ciszy 😂
My żadnych :( mąż na pewno wróci późno i zmęczony, ja po nie przespanej nocy średnio dziś ogarniam.
Odebrałam wyniki i ku mojemu zaskoczeniu nie są zle. Nie mam anemii, żelazo w normie, tarczycowe ok, tylko cholesterol w kosmos znowu ... Nie wiem co mam zrobić z tym. A czuje się średnio, mam zawrotu głowy i kręci mi się w głowie. Może to zmęczenie po prostu ale o wyspaniu mogę zapomnieć przez najbliższe 3 lata 😂
 
reklama
My żadnych :( mąż na pewno wróci późno i zmęczony, ja po nie przespanej nocy średnio dziś ogarniam.
Odebrałam wyniki i ku mojemu zaskoczeniu nie są zle. Nie mam anemii, żelazo w normie, tarczycowe ok, tylko cholesterol w kosmos znowu ... Nie wiem co mam zrobić z tym. A czuje się średnio, mam zawrotu głowy i kręci mi się w głowie. Może to zmęczenie po prostu ale o wyspaniu mogę zapomnieć przez najbliższe 3 lata 😂
Cholesterol przy karmieniu piersią jest zawsze ponad normę. To fizjologia. Dlatego właśnie wyniki powinien interpretować lekarz a nie my sami sobie😅😉
 
My żadnych :( mąż na pewno wróci późno i zmęczony, ja po nie przespanej nocy średnio dziś ogarniam.
Odebrałam wyniki i ku mojemu zaskoczeniu nie są zle. Nie mam anemii, żelazo w normie, tarczycowe ok, tylko cholesterol w kosmos znowu ... Nie wiem co mam zrobić z tym. A czuje się średnio, mam zawrotu głowy i kręci mi się w głowie. Może to zmęczenie po prostu ale o wyspaniu mogę zapomnieć przez najbliższe 3 lata 😂
Jeśli wyniki są ok (prócz cholesterolu) to zapewne skutki nieprzespanych nocy. Sama wyglądam i się czuje, ze az mi siebie samej żal czasami…Człowiek chciałby choć jedna noc pospać minimum 4h (pod rząd a nie na raty) 🤨 Nawet mój mąż już narzeka na brak snu, a skubany należy do tych ludzi co zasypiają w 2 minuty w każdych warunkach. A ja? Nawet jak nie ma mojego dyżuru w nocy to nie śpię tylko się gapie i nasłuchuje jak mały jest karmiony - jestem już wybudzona na amen. A gdy nadchodzi moja kolej na karmienie to zasypiam jakieś pół h przed, wiec gó*** a nie sypiam 😑
A o której mąż wraca do domu?
 
Jeśli wyniki są ok (prócz cholesterolu) to zapewne skutki nieprzespanych nocy. Sama wyglądam i się czuje, ze az mi siebie samej żal czasami…Człowiek chciałby choć jedna noc pospać minimum 4h (pod rząd a nie na raty) 🤨 Nawet mój mąż już narzeka na brak snu, a skubany należy do tych ludzi co zasypiają w 2 minuty w każdych warunkach. A ja? Nawet jak nie ma mojego dyżuru w nocy to nie śpię tylko się gapie i nasłuchuje jak mały jest karmiony - jestem już wybudzona na amen. A gdy nadchodzi moja kolej na karmienie to zasypiam jakieś pół h przed, wiec gó*** a nie sypiam 😑

A o której mąż wraca do domu?
Jak czytam to co napisałaś to jakbym o sobie czytała 😂 mój też zasypia w ciągu minuty... Wczoraj się kąpałam i z łazienki słyszałam płacz dziecka, idę do pokoju, synek płacze a ten śpi obok ...
Mąż wraca ok 18 :(
 
Jestem w szoku, że nie patrzyła. Moja kilka razy sprawdzała czy jest dobra technika karmienia.
Była u nas 2 razy. Ważyła tylko małą, oglądała pępek, gadała o szczepieniach. Miałam bardzo ciężka cesarke i ponad miesiąc ledwo chodziłam ,tak mnie bolała rana to tylko raz na nią spojrzała. Kazała psikac octaniseptem... także zero pomocy z jej strony...
 
Jak czytam to co napisałaś to jakbym o sobie czytała 😂 mój też zasypia w ciągu minuty... Wczoraj się kąpałam i z łazienki słyszałam płacz dziecka, idę do pokoju, synek płacze a ten śpi obok ...
Mąż wraca ok 18 :(
Mój się budzi jak mały płacze, ale jak stęka i się wierci (preludium pobudki) to chrapie na całego.
Nie wiem co z nami kobietami jest nie tak. Zamiast korzystać z chwili wolnego to tyramy do upadłego 🤨 ale z drugiej strony weź tu się zrelaksuj jak trzeba kuchnie ogarnąć lub zetrzeć kurze.

18sta to jeszcze wczesna pora 😁 ale wiem, ze zmęczenie swoje robi…my się położyliśmy spać po 23ej a od 1ej się zaczęło tańcowanie z małym do rana 😑 bez kawy ani rusz

Jutro mamy szczepienie. Jak Wasze dzieci reagowały po? Gorączka była??
 
Mój się budzi jak mały płacze, ale jak stęka i się wierci (preludium pobudki) to chrapie na całego.
Nie wiem co z nami kobietami jest nie tak. Zamiast korzystać z chwili wolnego to tyramy do upadłego 🤨 ale z drugiej strony weź tu się zrelaksuj jak trzeba kuchnie ogarnąć lub zetrzeć kurze.

18sta to jeszcze wczesna pora 😁 ale wiem, ze zmęczenie swoje robi…my się położyliśmy spać po 23ej a od 1ej się zaczęło tańcowanie z małym do rana 😑 bez kawy ani rusz

Jutro mamy szczepienie. Jak Wasze dzieci reagowały po? Gorączka była??
Od 1 do rana nie spał ?😳 No to nasz to faktycznie śpioch ...
My mamy szczepienie w piątek i już mam dylematy... Czy szczepić ta 6w1 czy standardowo ? Czy jakieś dodatkowe są? Dostalam taka kartek - i nie wiem czy dwie ostatnie są dodatkowe ? Czy Wy też szczepicie na to ?
IMG_20220215_133557.jpg
 
Dziś w nocy złapał mnie taki ostry ból, z poczatku wydawało mi się że to jajnik prawy, zaczęło trochę promieniować. Przypominało ból owulacyjny tyle że ten był dużo mocniejszy. Czy przy KP możliwe jest że dostanę już okres ? Wiem że ten temat był już poruszany.
Czy odczuwacie jeszcze jakieś bóle brzucha? U mnie ciągle coś boli przy kichaniu lub kaszlu, trochę przy mocniejszym dotyku. Nie byłam jeszcze na kontroli bo wciąż nie mogę się dostać do mojego lekarza. Już 7 tygodni od porodu. Nie mam już praktycznie żadnych wydzielin
 
reklama
Dziś w nocy złapał mnie taki ostry ból, z poczatku wydawało mi się że to jajnik prawy, zaczęło trochę promieniować. Przypominało ból owulacyjny tyle że ten był dużo mocniejszy. Czy przy KP możliwe jest że dostanę już okres ? Wiem że ten temat był już poruszany.
Czy odczuwacie jeszcze jakieś bóle brzucha? U mnie ciągle coś boli przy kichaniu lub kaszlu, trochę przy mocniejszym dotyku. Nie byłam jeszcze na kontroli bo wciąż nie mogę się dostać do mojego lekarza. Już 7 tygodni od porodu. Nie mam już praktycznie żadnych wydzielin

Możesz, mam wiele koleżanek które mimo wyłącznego KP, praktycznie zaraz po połogu miały okres i potem był on regularny. W razie czego - na przyszłość, mleko może mieć w trakcie okresu ciut inny smak więc dziecko może trochę świrować przy piersi ;)
 
Do góry