reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jakiej wielkości jest pęcherzyk ciążowy?
Nie wiem dokladnie . powiem szczerze ze w tym calym stresie ciezko mi sie mysli a do tego nie w swoim jezyku o wszystkim rozmawiam i mam dodatkowy stres . Wlasnie wyszedl ordynator . Powiedzial ze dla niego to wyglada na zdrowa ciaze . Ze dzisiaj mi badan robic nie beda ,beda obserwowac . Powiedzial tez ze moja beda powinna miec jutro okolo 3000 (+/-) i jutro powinni cos zobaczyc . Jak zapytalam czy mam szanse na zdrowa ciaze powiedzial ze oczywiscie ze tak ale do domu mnie nie wypusci jutro dopoki nie bedzie pewien . Wiec mysle ze troche tu zostane.. Cholera..
 
Hej dziewczyny 👋🏼
Przycupnę. Dzisiaj 5+3 🙂 w październiku ciąża biochemiczna @ przyszła 2 dni terminie a najwyższa beta 21. Teraz jak 16dpo zobaczyłam betę 377 to mi bardzo ulżyło, przyrost 180% ♥️ Dwie mutacje, MTHFR i PAI1, wiec cała ciąża ma być na clexane 0,4 😊 termin z apki na 15.12
 
Nie wiem dokladnie . powiem szczerze ze w tym calym stresie ciezko mi sie mysli a do tego nie w swoim jezyku o wszystkim rozmawiam i mam dodatkowy stres . Wlasnie wyszedl ordynator . Powiedzial ze dla niego to wyglada na zdrowa ciaze . Ze dzisiaj mi badan robic nie beda ,beda obserwowac . Powiedzial tez ze moja beda powinna miec jutro okolo 3000 (+/-) i jutro powinni cos zobaczyc . Jak zapytalam czy mam szanse na zdrowa ciaze powiedzial ze oczywiscie ze tak ale do domu mnie nie wypusci jutro dopoki nie bedzie pewien . Wiec mysle ze troche tu zostane.. Cholera..

Super!! Wszystko będzie ok, trzymam mooooocno kciuki[emoji3531][emoji256]Wiadomo, że lepiej w domku, ja też alergicznie reaguje na szpitale, brrrr... No ale nic nie zrobisz, trzeba zęby zacisnąć i przetrwać [emoji123]
 
Mimo ze nie ma pecherzyka zoltkowego? Czy jakos tak ? Wychodzi ze jestem 5+3 z beta hcg 2000 bez pecherzyka zoltkowego . Pecherzyk ciazowy byl wiekszy wczoraj jak w srode ale caly czas pusty . Czuje sie jakby mnie tu trzymali i czekali az strace to ciaze.. Bo w koncu po co mnie tu trzymac ?
Ale panikara jestem 1 klasa..
Martwi mnie to .
Pani Ginekolog obejrzala mi jajowody i nic nie znalazla ,wiec ciaza pozamaciczna jakby odpada .. Chociaz w malym stopniu przy tym przyroscie Ale jakos mnie to wszystko dalej martwi. Mam nadzieje ze jutro mnie wypuszcza .
Może problem jest w braku ciałka żółtego 😥
 
Nie wiem dokladnie . powiem szczerze ze w tym calym stresie ciezko mi sie mysli a do tego nie w swoim jezyku o wszystkim rozmawiam i mam dodatkowy stres . Wlasnie wyszedl ordynator . Powiedzial ze dla niego to wyglada na zdrowa ciaze . Ze dzisiaj mi badan robic nie beda ,beda obserwowac . Powiedzial tez ze moja beda powinna miec jutro okolo 3000 (+/-) i jutro powinni cos zobaczyc . Jak zapytalam czy mam szanse na zdrowa ciaze powiedzial ze oczywiscie ze tak ale do domu mnie nie wypusci jutro dopoki nie bedzie pewien . Wiec mysle ze troche tu zostane.. Cholera..
Widzisz😁 nie ma co się załamywać✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Super!! Wszystko będzie ok, trzymam mooooocno kciuki[emoji3531][emoji256]Wiadomo, że lepiej w domku, ja też alergicznie reaguje na szpitale, brrrr... No ale nic nie zrobisz, trzeba zęby zacisnąć i przetrwać [emoji123]
Tak to prawda..najgorzej przy tej coronie z odwiedzinami . 💁🏻😒 tylko z testem albo musze wyjsc przed szpital co.moim zdaniem jest glupie bo to ze mnie stestowali to nie znaczy ze jak wyjde przed szpital to sie nie zaraze od innych odwiedzajacych 💁🏻 skoro i tak sie moge z nimi spotkac to co za roznica czy w pokoju czy na dworze ? 😁 w sensie no wiecie..jaki sens ze nie mozna mnie odwiedzic skoro moge wyjsc do odwiedzajacych 😅maslo maslane xd
 
Do góry