reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
no łatwo nie będziesz miała [emoji28][emoji23][emoji38] ja to mam 8 lat przerwy trzeba się będzie uczyć wszystkiego na nowo
U mnie też 8 lat przerwy i mam wrażenie, że pierwszy rok jego życia to z mojej strony Alzheimer, z opieki nad takim maluchem kompletnie nic nie pamiętam[emoji85] aż mnie strach oblatuje [emoji23]
 
Dziewczyny we wcześniejszej ciąży 4 lata temu robiąc betę zaraz po pozytywnym teście wynik był 350 mLU/mL. Wynik z dzisiejszej bety to 4162 mLU/mL a też badanie robione w 5 tygodniu. Laboratorium to samo. Mam się bać?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jestem tu nowa 😘 Dziś zobaczyłam dwie kreski 🙈Jestem po samoistnym poronieniu we wrześniu, ale mam synka 5 lat. Apka pokazuje termin na 10.12 Wizytę już wcześniej miałam zaplanowana na 22.04 bo mam wysoką prolaktyne i co jakiś czas muszę się badać. Myślę czy nie powinnam wcześniej się wybrać do lekarza żeby na zaś dał coś na podtrzymanie, choć te moje poronienie nie wiadomo dlaczego zaszło. Życzę wszystkim Wam kochane spokoju i szczęśliwego donoszenia :)
 
Dziewczyny we wcześniejszej ciąży 4 lata temu robiąc betę zaraz po pozytywnym teście wynik był 350 mLU/mL. Wynik z dzisiejszej bety to 4162 mLU/mL a też badanie robione w 5 tygodniu. Laboratorium to samo. Mam się bać?
U mnie beta w 6 tygodniu 1380 ale w poprzedniej ciazy tez mialam taka wysoka w 6 tygodniu
 
reklama
Do góry