reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mocz, morfologię, glukozę, grupę krwi, tsh, hbs antygen, hcv przeciwciała, kiła, toksoplazmoza igg i igm, różyczka, cytomelagia igg i igm, d-dimer i hiv. Ale dodatkowo zrobiłam sobie jeszcze progesteron.
O to chyba prawie wszystkie konieczne zrobiłaś 🙂super. Ja dzisiaj zrobię tylko toxo, cytomegalia i HIV no i może grupę krwi. Nie wiem czy w diagnostyce jest tak taniej, patrzyłam na stronkę za trzy badania (toxo igg, igm;cytomegalia igg, igm i hiv) wychodzi ok 220zl
 
Kochane 🥰 Wczoraj mówiłam że nie mam za wiele objawów a w nocy podbrzusze bardzo bolało ale dałam radę ❤️ Czuje że domek robi się dla maleństwa 🥰 Dziś już jest 5+2 i ciekawa jestem czy coś już będzie widać 5 maja ☺️ Po 12 dniach gdzie wykryto pęcherzyk ❤️ Ogólnie Pani ginekolog kazała mi się zapisać żeby było więcej dni jak tydzień 🙂 a weekend prawdopodobnie jadę w Bieszczady więc dużo świeżego powietrza będzie o ile wypali 🙂
 
O to chyba prawie wszystkie konieczne zrobiłaś 🙂super. Ja dzisiaj zrobię tylko toxo, cytomegalia i HIV no i może grupę krwi.
Chyba tak, takie dostałam zlecenie 😊 teraz tylko czekać na wyniki, część będę miała dziś na maila ale grupę krwi, różyczkę i coś tam jeszcze muszę odebrać w piątek.
 
Kochane 🥰 Wczoraj mówiłam że nie mam za wiele objawów a w nocy podbrzusze bardzo bolało ale dałam radę ❤️ Czuje że domek robi się dla maleństwa 🥰 Dziś już jest 5+2 i ciekawa jestem czy coś już będzie widać 5 maja ☺️ Po 12 dniach gdzie wykryto pęcherzyk ❤️ Ogólnie Pani ginekolog kazała mi się zapisać żeby było więcej dni jak tydzień 🙂 a weekend prawdopodobnie jadę w Bieszczady więc dużo świeżego powietrza będzie o ile wypali 🙂
Zazdroszczę (pozytywnie oczywiście) tych Bieszczad 💚 udanego wyjazdu 😘 Ja byłam na wizycie 6+4 i był już zarodek 6,7mm i serduszko ♥️
 
Zazdroszczę (pozytywnie oczywiście) tych Bieszczad 💚 udanego wyjazdu 😘 Ja byłam na wizycie 6+4 i był już zarodek 6,7mm i serduszko ♥️
Dziękuję ❤️ mam nadzieję że wypali ❤️i wierzę w to że też już będzie zarodek i serduszko ❤️ no teraz ciężko cokolwiek znaleźć na Majówkę bo ludzie strasznie rzucają się na takie coś ale w sumie nie dziwię się bo każdy kisił się tyle w domu 😑 Jestem strasznie pozytywnie nastawiona ❤️ O tyle mam dobrze że 2 tygodnie na chorobowym siedzę ten czas mija mi w piątek ale dziewczyny z pracy kazały mi iść do lekarza rodzinnego żeby dalej ciągnąć chorobowe więc pójdę do rodzinnego żeby dał mi do 5 maja jak będę mieć wizytę u ginekolog a potem pewnie sama Pani ginekolog mi już da L4 . Ode mnie z pracy nie chcą żebym ryzykowała ☺️
 
Dzień dobry <3 ja dziś mam równiutko 5tc, spałam bardzo dobrze i wreszcie czuje się wyspana, chyba już mam za sobą ciężką sobotę :p wczoraj udało mi się obrobic z połową roboty na ten tydzień wiec tez zszedł stresik pracowy :D na weekend my jedziemy na działkę na Mazury, już się doczekać nie mogę tego pięknego rozgwieżdżonego nieba <3 kosmos to moja pasja ✨
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry