reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja kupiłam Neno Due z polecenia koleżanki, której też poleciła koleżanka 😄
W Euro RTV za 249zł.
Tak jak dziewczyny pisały wcześniej on jest raz za 349 a raz za 249, ale widziałam, że na Allegro normalnie kosztuje ok 250zł.
Tak teraz jej niby super promocja minus 100zl black friday 🙄😅 i z tą promocja kosztuje 249zl czyli tak jak zawsze 😂🙈
Ja zamówiłam w końcu na allegro za 250zl i czekam na mnie w paczkomcie 😎😎
 
Na początku to nie byłam w stanie nawet otworzyć lodówki... 😯 Z drugiego końca mieszkania czułam jak mój mąż w kuchni robił sobie kanapki z szynką. Nie byłam w stanie nic ugotować, a jak mąż gotował to wymiotowałam przez zapachy... 😟 U mnie to w ogóle było ciężko, kroplówki, leki przeciwwymiotne, cudem uniknęłam szpitala z powodu odwodnienia... Schudłam parę kilo... Czekam na ten wielki dzień, kiedy obudzę się i nie będzie mi niedobrze. 😊 Teraz to nawet nie pamiętam jak to jest... 😐
Biedna 😥 ja na szczęście mdłości pierwszy trymestr bez wymiotów. Trzeci trymestr znów czasem się mdłości pojawiają brak apetytu i z trawieniem problemy i tu wchodzi Rumianek na pomoc.
 
Biedna 😥 ja na szczęście mdłości pierwszy trymestr bez wymiotów. Trzeci trymestr znów czasem się mdłości pojawiają brak apetytu i z trawieniem problemy i tu wchodzi Rumianek na pomoc.
Dziewczyny, mi mdłości dokuczały w pierwszym trymestrze. Czytałam, że ma pomóc imbir. Nie wiem czy zadziałał na głowę, czy serio pomagał. U mnie znacznie dolegliwości zelżały. Wrzucałam świeży pokrojony do każdej herbaty jakiej piłam, a herbaty w tym czasie były dla mnie nie do przełknięcia. Nawet taki sypany w przyprawie dodawałam trochę do dań. Spróbujcie 😉 nie zaszkodzi
 
Myśle, ze to plamienie na brązowo jest przez badanie szyjki, w 32 tc jest pewnie bardziej wrażliwa na dotyk 🤔 A ból jak ja okres to nie oznaka, ze macica się rozciąga, bo dziecko rośnie itp?
W tym tc to bym jechała od razu na izbę przyjęć. Ja miałam jakieś jednorazowe mikro plamienie w niedzielę i spinał mi się brzuch w 35 tc i zostawili mnie na 4 dni na obserwacji. Poprzedniego syna jak wspominałam urodziłam w 30 tc i zaczęło się od plamienia na brązowo, po dniu już było krwawienie, a po dwóch porod, bo szyjka w kilka dni z 3-4 cm skróciła się do 0.
 
Dziewczyny, mi mdłości dokuczały w pierwszym trymestrze. Czytałam, że ma pomóc imbir. Nie wiem czy zadziałał na głowę, czy serio pomagał. U mnie znacznie dolegliwości zelżały. Wrzucałam świeży pokrojony do każdej herbaty jakiej piłam, a herbaty w tym czasie były dla mnie nie do przełknięcia. Nawet taki sypany w przyprawie dodawałam trochę do dań. Spróbujcie 😉 nie zaszkodzi
 
W tym tc to bym jechała od razu na izbę przyjęć. Ja miałam jakieś jednorazowe mikro plamienie w niedzielę i spinał mi się brzuch w 35 tc i zostawili mnie na 4 dni na obserwacji. Poprzedniego syna jak wspominałam urodziłam w 30 tc i zaczęło się od plamienia na brązowo, po dniu już było krwawienie, a po dwóch porod, bo szyjka w kilka dni z 3-4 cm skróciła się do 0.
Dziękuje za poradę, ale brzuch regularnie spina mi się od 5mc i kontrolujemy szyjkę przy każdej wizycie. Dwa dni brudzilam na brązowo po badaniu., widocznie w tych tygodniach jest szyjka bardzo wrażliwa 😬 a ból jak na okres był tak samo często przez wizyta u lekarza i wszystko było ok wiec nie szajbowalam z żadna IP czy SOR, bo po paru h czekania, i tak bym usłyszała, ze nic nie widza i ze mam iść do swojego prowadzącego
 
Hej. Mi do cc zostało 19 dni i już czuje dreszczyk. Nic jeszcze nie jest gotowe, nawet pokój dziecka jeszcze nie ma ścian. Na podłogę do grudnia będziemy czekać. Wiadomo dziecko będzie z nami w sypialni ale nawet nie mam gdzie komody postawić na ubranka. Trochę mam ubranek w szafie u jednego trochę u drugiego dziecka trochę u nas i tak naprawdę nie wiem co i gdzie mam. Jedynie co udało mi się ogarnąć z porządków to dywany do.prania wynieść 😂. Ale mam dziś nastrój...
 
reklama
To powodzenia, przynajmniej znasz datę spotkania swojego Maluszka :)
Ja juz jestem spakowana do szpitala i zaczynam się stresować jak to będzie. Przy pierwszym porodzie córki byłam w szpitalu od 2 dni z powodu nadciśnienia, jak zaczęła się akcja. Skurcze nie były jakieś bardzo bolesne i gdyby nie fakt, że już byłam na oddziale, mogłabym z domu nie zdążyć dojechać. Teraz mam stresa, że będzie podobnie :( co robić?
 
Do góry