reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

gdzie tego wątku prywatnego szukać w aplikacji?
nie korzystam z aplikacji, tylko z przeglądarki. Cofasz się do „przyszłe mamy” i po wybraniu grudnia, na samej górze pojawi Ci się link do grupy priv. Na grupie priv stworzyłam wątek „Dyskusje grudniówek”. Spróbuj może wyszukać też po nazwie wątku.
 
reklama
nie korzystam z aplikacji, tylko z przeglądarki. Cofasz się do „przyszłe mamy” i po wybraniu grudnia, na samej górze pojawi Ci się link do grupy priv. Na grupie priv stworzyłam wątek „Dyskusje grudniówek”. Spróbuj może wyszukać też po nazwie wątku.
zobaczcie screeny. Po cofnieciu sie do „przyszłych mam”, mamy listę miesiąc po miesiącu. Wchodzicie w grudzień i na samej górze powinna być grupa.
 

Załączniki

  • 1FC8D497-1590-4057-9075-2B6277EF11FE.png
    1FC8D497-1590-4057-9075-2B6277EF11FE.png
    101,6 KB · Wyświetleń: 42
  • 684C6E35-AEEF-46FE-BF0F-B231AF289028.png
    684C6E35-AEEF-46FE-BF0F-B231AF289028.png
    63,7 KB · Wyświetleń: 42
tak ja miałam 189 w 1 w ciąży , na następnej wizycie już było 168 🙂
też myślę że wszystko ok ale ja mam do przejechania z 80 km w jedną stronę więc będę musiała zadzwonić i wiedzieć na 100 % że wynik już jest 🙂
mnie to mój mąż zawsze sprowadza na ziemię. Przed wizyta powiedziałam że spytm lekarza o dektektor i kupię sobie. Lekarz powiedział żeby nie kupować bo jak nie znajdę tętna to dostanę zawału a on razem ze mną 🤣 i powiedziałam to mezowi a on : mądry lekarz, że ci to wybił z głowy. I dodał że zaraz mamy prentalne potem za 2 tyg. Wizyta u mojego doktorka, potem już powoli ruchy będę czuć...i olalam zamawianie detektora 😁
ja wam powiedziem że w pierwszej ciąży nie zwracałam uwagi w ogóle na te ruchy. Mala była aktywna wieczorem i w nocy i zostało jej to do dziś. Nocny marek jest 😁 pamiętam jak mi ją chcieli wyciągać bo na ktg mało ruchów było , ale jak tylko odłączyli aparaturę to tak waliła że posikalam się po nogach i wzięli mnie żeby zbadać przepływy. Wszystko było ok więc przestali panikować, ona taki charakterek miala po prostu.
Ale do czego zmierzam(bo ja zawsze to kuźwa nim dojdę do sedna to tak naookolo ): 7 lat temu nie było jakiejś karty mierzenia ruchów, kopniaków...a teraz jest i zaczynam panikować 🙊
ani się obejrzysz będziesz je czuła.
mi też lekarz na wizytach nie mówi ale na prenatalnych bylo zapisane
a gdzie to szukać? Może jakiś link?
j też ciemna masa 🤣
Poszukaj przez lupke jak na obrazku
 

Załączniki

  • IMG_20220602_150835.jpg
    IMG_20220602_150835.jpg
    94,7 KB · Wyświetleń: 24
@Cytryna* @Hol-inka
Wiecie, że ja nie wzięłam ani jednej kąpieli w wannie przez ten cały pierwszy semestr. Gdzieś przeczytałam, że lepiej nie i już mi to utknęło w głowie. Myślicie, że już mogę się wykąpać normalnie w ciepłej wodzie, nie gorącej wiadomo? Mam dziś 12+6.

Na basen nie mogę chodzić przez infekcje, dostałam zakaz od początku :(((
Ja już chyba wcześniej to pisałam, normalnie biorę kąpiel tylko w cieplej, a nie gorącej wodzie i jest wszystko ok :) lekarza pytałam w międzyczasie to tez mówił ze jak się długo nie przesiaduje i woda nie jest gorąca to spoko :)
Dziewczyny a ja się dziś załamałam . Pisałam Wam wczoraj że synek mi dostał zaostrzenia astmy a dziś dostał temperatury 🙈
Poszłam z nim do lekarza dostał końskie dawki leków i jak do jutra nie pomogą to do szpitala musimy jechać 😭
bidulek 🥺 oby leki pomogly i oby obyło się bez szpitala ✊🏼❤️
 
Ja byłam już rano na wizycie ale w pracy nie miałam czasu na forum i zanim was nadrobiłam to dopiero jestem 😅 z dzidzia wszystko ok od soboty już urosło prawie o cm i ma 7,24 :) jedyne co to lekarz nie potwierdził płci, powiedział ze jemu to wyglada na dziewczynkę ale bezpośrednio nie widzi, a ze na tym zdj 3D z prenatalnych to w 12tyg potrafią cuda wychodzić wiec musimy jeszcze poczekać 🙈 jak dobrze ze nie mam preferencji co do płci 😁 cukier 94 i mówił zeby ograniczyć słodycze bo teraz ponoc wytyczne dla kobiet w ciąży się zaostrzyły 😰 nie wiem jak to przeżyje bo ja niby dużo słodyczy nie jem ale mam smaki głównie na słodkie 😋 pytałam czy mogę owocami to zastąpić to powiedział ze tak ale oczywiście z umiarem bo ja jestem na takiej granicy ale trzeba już dmuchać na zimne 🙂 luteinę kazał wybrać do końca opakowania i koniec bo to już 13+3 także tyle z nowosci :) ktoras z was już odstawiala? jedyne co to zapomniałam zapytać o tego mojego mikrokrwiaka którego miałam w 9tyg ale już trudno zapytam na koniec czerwca, skoro nie ma żadnych dolegliwości 🙈 obawiam się trochę odstawienia lutki ale uspokajał mnie ze nic nie powinno się dziać złego. Przytyłam przez miesiąc tylko 300g i pytałam o te zatrzymania wagi to tez powiedział ze nie ma reguły i tylko się cieszyć 😁 Kolejna wizyta 30.06 @Purrfect mozesz mnie dopisać 🥰
 
Ja byłam już rano na wizycie ale w pracy nie miałam czasu na forum i zanim was nadrobiłam to dopiero jestem 😅 z dzidzia wszystko ok od soboty już urosło prawie o cm i ma 7,24 :) jedyne co to lekarz nie potwierdził płci, powiedział ze jemu to wyglada na dziewczynkę ale bezpośrednio nie widzi, a ze na tym zdj 3D z prenatalnych to w 12tyg potrafią cuda wychodzić wiec musimy jeszcze poczekać 🙈 jak dobrze ze nie mam preferencji co do płci 😁 cukier 94 i mówił zeby ograniczyć słodycze bo teraz ponoc wytyczne dla kobiet w ciąży się zaostrzyły 😰 nie wiem jak to przeżyje bo ja niby dużo słodyczy nie jem ale mam smaki głównie na słodkie 😋 pytałam czy mogę owocami to zastąpić to powiedział ze tak ale oczywiście z umiarem bo ja jestem na takiej granicy ale trzeba już dmuchać na zimne 🙂 luteinę kazał wybrać do końca opakowania i koniec bo to już 13+3 także tyle z nowosci :) ktoras z was już odstawiala? jedyne co to zapomniałam zapytać o tego mojego mikrokrwiaka którego miałam w 9tyg ale już trudno zapytam na koniec czerwca, skoro nie ma żadnych dolegliwości 🙈 obawiam się trochę odstawienia lutki ale uspokajał mnie ze nic nie powinno się dziać złego. Przytyłam przez miesiąc tylko 300g i pytałam o te zatrzymania wagi to tez powiedział ze nie ma reguły i tylko się cieszyć 😁 Kolejna wizyta 30.06 @Purrfect mozesz mnie dopisać 🥰
Gratulacje, piękne wieści 🥰🥰 ja odstawiłam luteinę w 10tc i jak narazie od 2 tygodni wszystko okej :)
 
reklama
Dołączam się do pytania :) Ja nie mam co prawda jeszcze wyników, ale 26.05 było USG i pobranie krwi, jeśli coś byłoby nie tak to mieli dzwonić ok poniedziałku/wtorku (30/31.05). Dziś czwartek, powoli zaczynam oddychać z ulgą, że może wyniki normalne. 39 lat, pierwsza ciąża.
@Blackoliwka niebawem czy normalne, ale ja mam 38 lat i po USG i papppa mam ryzyko skorygowane 1:2222 dla ZD, 1:5500 ZE, i 1:17400 dla patau. Genetyk uspokaja, że ok.
 
Do góry