reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Wiem na czym polega konflikt, miałam podawana immunoglobulinę po poronieniu, po porodach i miałam badanie przeciwciała non stop w ciąży, to się chyba nazywa odczyn Coombsa? Pytam tylko czy jak jest plamienie w ciąży to czy wtedy trzeba też podać immunoglobulinę bo gdzieś takie zdanie mi tu przemknęło 🙈
Nie, bo nie plamisz krwią dziecka ;) jego krew nie trafia wtedy do Twojego ciała. Krwawisz swoją/plamisz np z krwiaka, z pękniętego naczynka swojego itd
 
reklama
Super że same dobre wieści :) Dziewczyny po 30 czy robicie tylko pappa czy decydujecie się na nifty/sanco? Mam 31lat i sporo się naczytałam że po 30 ryzyka statystycznie wzrastają.
 
reklama
Super że same dobre wieści :) Dziewczyny po 30 czy robicie tylko pappa czy decydujecie się na nifty/sanco? Mam 31lat i sporo się naczytałam że po 30 ryzyka statystycznie wzrastają.
U mnie to będzie zależało od tego co lekarz powie na 1 prenatalnych. Jeśli cokolwiek mu się nie będzie podobało to od razu idę na sanco lub nifty
 
Do góry