reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

@Marzenaaa12 co do zastrzyków. Może to zależy od szybkości wstrzykiwania?
Ja biorę acard75 i siniakow mam może ze 3 przez te 3 tyg wstrzykiwania. Robie często w biegu (rano), wstrzykne i lecę do pracy np. I na stojąco i na siedząco i na leżąco czasem;). Ale czytałam kiedyś wskazówki i ponoć dobrze złapany fałd i bardzo powolne wstrzykiwanie zapobiega siniakom. A zdarza mi się też zgrubienie i mini krwiaczek po. Wtedy wyciskam te krew spod skóry i schodzi.
 
reklama
Super że same dobre wieści :) Dziewczyny po 30 czy robicie tylko pappa czy decydujecie się na nifty/sanco? Mam 31lat i sporo się naczytałam że po 30 ryzyka statystycznie wzrastają.
Ja nawet pappy nie planuje robić szczerze mówiąc. 🙃 Chyba, że coś będzie nie tak na USG, to wtedy będę myśleć. Mam 33 lata.
 
Ja już po wizycie , wszystko jest tak jak trzeba, maluszek rosnie serce bije, termin 5 grudzien, dostalam skierowanie na test PAPA

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Według om 6+1 i według USG tak samo, serduszko bije, termin na 23.12.
Ciąża pojedyncza. Kazałam lekarzowi dobrze popatrzeć, bo w domu już mam 11 letnie córki bliźniaczki ;)
Piekne wieści dziewczyny 🫶
 
Super że same dobre wieści :) Dziewczyny po 30 czy robicie tylko pappa czy decydujecie się na nifty/sanco? Mam 31lat i sporo się naczytałam że po 30 ryzyka statystycznie wzrastają.
Ja już urodziłam dwoje dzieci po 30 (nieskonczone 31 i 33) i miały lepsze wyniki niż to pierwsze gdy się badałam j miałam 29 lat. Natomiast teraz będę robić pappa, boję się jak szlag. Jakby coś było nie tak, zastanowię siw nad nifty, ale może amnio byłaby lepsza. Teraz jak bym rodzila, będę mieć skończone 34 lata
 
Ja już urodziłam dwoje dzieci po 30 (nieskonczone 31 i 33) i miały lepsze wyniki niż to pierwsze gdy się badałam j miałam 29 lat. Natomiast teraz będę robić pappa, boję się jak szlag. Jakby coś było nie tak, zastanowię siw nad nifty, ale może amnio byłaby lepsza. Teraz jak bym rodzila, będę mieć skończone 34 lata
Ja też 34 skończę w grudniu, więc jeśli dotrwam do daty porodu to urodzę w wieku 34 😉
 
reklama
Do góry