reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Ja chodzę prywatnie a na wszelkie badania krwi ktg itd mam darmowe, za nic dodatkowo nie płacę, i tak jak w poprzedniej ciazy jestem spokojna bo jak coś się ma dziać to mam o każdej porze dnia i nocy dzwonić, poprzednio moja lekarka jak juz bylam w szpitalu też się mną zajmowała i przychodziła czesto pytać się jak się czuje, jestem mega zadowolona
Ja to samo mam na NFZ. :) Telefon, że mogę 24h dzwonić. I jak rodziłam, to była ze mną moja lekarka prowadząca, bo akurat miała dyżur. Miałam częściowo wywoływany i specjalnie tak mi kazała przyjechać, żeby była. :) Do tego na oddziale codziennie przychodziła zajrzeć. :)
Też czułam się mega zaopiekowana.
Wiem niestety, że rzadko kiedy na NFZ tak to wygląda. 🤦🏻‍♀️ I niestety, jak się chce takiej opieki, to prywatna...
Także cieszę się, mam szczęście. :D
 
reklama
Byłam na IP, bo wtorek i środa rano plamilam na brązowo, a dziś w nocy na różowo i się wystraszyłam, bo w poprzednich obu ciążach miałam niedomogi lutealna.
Mam nadżerkę i to może być z niej. Z maluchem wszystko ok, kosmówka ok. Dostałam końskie dawki luteiny. Muszę jechać wykupić, a dziś oczywiście wcale to nie jest łatwe. 🙃
Wg om 7+3, wg USG 7+2, czyli wszystko ok. Pani mówiła, żeby się tym pomiarem nie sugerować jeszcze, termin to dopiero na prenatalnych.
Widziałam pulsujące serduszko. :)
 
Byłam na IP, bo wtorek i środa rano plamilam na brązowo, a dziś w nocy na różowo i się wystraszyłam, bo w poprzednich obu ciążach miałam niedomogi lutealna.
Mam nadżerkę i to może być z niej. Z maluchem wszystko ok, kosmówka ok. Dostałam końskie dawki luteiny. Muszę jechać wykupić, a dziś oczywiście wcale to nie jest łatwe. 🙃
Wg om 7+3, wg USG 7+2, czyli wszystko ok. Pani mówiła, żeby się tym pomiarem nie sugerować jeszcze, termin to dopiero na prenatalnych.
Widziałam pulsujące serduszko. :)
Cieszę się że wszystko wporządku i zazdroszczę tej minimalnej różnicy 😍
 
Byłam na IP, bo wtorek i środa rano plamilam na brązowo, a dziś w nocy na różowo i się wystraszyłam, bo w poprzednich obu ciążach miałam niedomogi lutealna.
Mam nadżerkę i to może być z niej. Z maluchem wszystko ok, kosmówka ok. Dostałam końskie dawki luteiny. Muszę jechać wykupić, a dziś oczywiście wcale to nie jest łatwe. 🙃
Wg om 7+3, wg USG 7+2, czyli wszystko ok. Pani mówiła, żeby się tym pomiarem nie sugerować jeszcze, termin to dopiero na prenatalnych.
Widziałam pulsujące serduszko. :)
Super, dobrze, że pojechałaś to się uspokoilas🙂
 
Hej dziewczynki czy wy też tak macie, że jednego dnia jest Wam niedobrze, macie mdłości itd a następnego jest ok..potem znowu źle itd. Bo ja wczoraj miałam masakra, mdłości ogromne a dzis jak ręką odjął.. I już schizuje...🙄
 
Hej dziewczynki czy wy też tak macie, że jednego dnia jest Wam niedobrze, macie mdłości itd a następnego jest ok..potem znowu źle itd. Bo ja wczoraj miałam masakra, mdłości ogromne a dzis jak ręką odjął.. I już schizuje...🙄
W żadnej ciąży nigdy nie miałam w pierwszym trymestrze objawów
Nie mam żadnych mdłości
Fakt, że ktoś ma mdłości nie oznacza, że ciąża jest zdrowa, a jak nie ma to od razu źle
Mając mdłości można tak samo poronić, mieć zaśniad i tak dalej
To żaden wyznacznik
Przestańcie się tym sugerować i stresować, bo to już któryś post na ten temat 😅😅😅
 
Ja z wielkopolski, powiat międzychodzki.

W pierwszej ciąży chodziłam na NFZ + kilka wizyt prywatnie i też ten lekarz mnie wziął na planowana cesarkę.
Teraz tylko prywatne do tego samego profesora co z pierwszym, moja poprzednia lekarka już nie przyjmuje na NFZ. A niestety inni mi nie odpowiadają.
Jest jedną dziewczyna rok starsza ode mnie, super kobietka ale dopiero robi rezydenturę i tak nie mam zaufania. A ja to taki trudny przypadek. Wolę nie ryzykować.
 
Ja z wielkopolski, powiat międzychodzki.

W pierwszej ciąży chodziłam na NFZ + kilka wizyt prywatnie i też ten lekarz mnie wziął na planowana cesarkę.
Teraz tylko prywatne do tego samego profesora co z pierwszym, moja poprzednia lekarka już nie przyjmuje na NFZ. A niestety inni mi nie odpowiadają.
Jest jedną dziewczyna rok starsza ode mnie, super kobietka ale dopiero robi rezydenturę i tak nie mam zaufania. A ja to taki trudny przypadek. Wolę nie ryzykować.
Dlaczego trudny przypadek?
 
reklama
W żadnej ciąży nigdy nie miałam w pierwszym trymestrze objawów
Nie mam żadnych mdłości
Fakt, że ktoś ma mdłości nie oznacza, że ciąża jest zdrowa, a jak nie ma to od razu źle
Mając mdłości można tak samo poronić, mieć zaśniad i tak dalej
To żaden wyznacznik
Przestańcie się tym sugerować i stresować, bo to już któryś post na ten temat 😅😅😅
Jakieś tam badania na ten temat były 😉
Dlatego też pewnie sporo kobiet, ale też i lekarzy się tym sugeruje.
Oczywiście to nie oznacza, że bez mdłości dojdzie do poronienia itd... 😉
 
Do góry