reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
aOla ale sie usmialam z Twojego chlopa - moj jest identyczny - jak mu powiem, zeby zmyl podloge, to musze dodac ...i schowal wiadro. :D :D

Dziewczynki zasypalam albumik naszymi probami zdjecia paszportowego! Mam nadzieje ze przyjma zdjecie, bo sa ponoc bardzo czepialscy. ::) ::)
 
Kurcze, moj Syn szalal przez 3h w nocy, w ogole nie chcial spac, a teraz lobuz jeden spi juz 3h!!! Cos sie obawiam, ze dzis w nocy znow moze cyrk odstawiac. ::) Chyba Mu zabki gorne ida, bo jak posmarowalam Mu w nocy dziaselka zelem, to uciekal jak dotykalam gorna szczeneczke. :D
 
Pati alez sesja fantastyczna ;D wyobrazam sobie jaka mieliscie zabawe robiac te zdjecia ;D ;D mi sie najbardziej podoba minka na zdjeciu wyslanym o 5:20:56 hehe nie mialam jak go nazwac :laugh: :laugh: :laugh:
 
Witam serdecznie!!

Pierwszy dizeń w pracy po urlopie :( jedyny plus tego, że mam neta i moge Was troszke poczytać. Z pewnością NIE nadrobię 17 dniowej przerwy.
Urlop taki sobie. pogoda w kratke. WeroNisi trudno było się zaklimatyzaować. Nie chciała spać w kojcu (specjalnie kupionym na wyjazd). Była marudna. Non stop z mężem musieliśmy być w zasięgu jej wzroku, jak któtegoś z nas brakło to Niśka w płacz.
A wypoczywaliśmy w Głuszycy (pomiędzy Wałbrzychem a Kłodzkiem) u babci i dzaidka mojego męża.
Fotki z pewnością w najbliższym czasie umieści mój mąż:-)

Zerknełam na Wasze zdjęcia ślubne - cudne :-)

No i dzieci w albumie przecudne :-)

Pozdrawiam
 
reklama
dzien dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my juz na nozkach :)

Pati wybraliscie te najlepsze do paszportu ale cala reszta jest czadowa - bardzo mi sie podoba przedostatnie ;)
 
Do góry