reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

cześć
oj laseczki ale miałyście przeżycia ::)

Pati śliczne zdjęcia, najbardziej chyba mi sie podobało to z zamkniętymi oczkami, chociaż nie wiem bo wszystkie rewelacyjne, no i komentarz mnie powalił ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Magi czytalam Towjego posta i moglabym sie pod nim podpisac

;D tez mialam faceta 5 lat zanim poznalam mojego meza i juz postanowione bylo ze wezmiemy slub hehe ale zareczyn nie bylo oficjalnych. Cos mu odbilo i postanowilam ze wole byc sama niz sie meczyc przez reszte zycia no i sie rozstalismy w sumie potem jeszcze wracalismy ale to bylo najwieksza glupota jaka moglam zrobic no i jak sie dowiedzial ze pojechalam na wakacje z chlopakiem ktorego znalam raptem tydzien to sie wkurzyl i zaczely sie nieprzyjemnosci. Nekal nie tyle mnie, co moich rozdicow bo mial tel. do domu, wydzwanial ze sie zabije ::) pil przy tym niesamowicie, moja mama przez to bardzo nerwowa sie zrobila. Ale po jakims czasie zmadrzal poprosil o spotkanie i ladnie przeprosil wtedy tez powiedzialam mu ze wychodze za maz ;D ;D to jak sie zachowywal i co wyprawial przyprawia mnie teraz o smiech ale wcale nie bylo to mile i smieszne tez nie ::)
 


łłło matko ale macie przeżycia....

Ale ja nie gorsze ... na studiach miałam kupla ...z którym nawet nie byłam w związku ale czasem na piwo wyskakiwaliśmy. i koleś tak się mnie czepił że też zaczynały się problemy a że miał tatusia na uj gdzie studiowaliśmy więc groził mi że zrobi mi koło koło piura na uczelni i będe mogła się z nią pożegnać..... a na dodatek że to był arab to dodatkowo posrane w głowie i trochę inne myślenie.....

Magi doszedł doszedł wielkie dzięki i z mojej strony możesz czuć się bezpieczna jestem czysta ;D :p Ale musiałaś przeżyć kobito współczuje bardzo ....i ta obstawa jeszcze na ślubi normalnie jak w filmie..... ::)

Tak że wariatów nie brakuje

Pati zdjęcia Atka przegenialne sama mi się micha śmiała ;)

Dobra lecimy zaraz do lekarza to sie wiecej nie rozpisuje
 
No widac wiecej takich glupoli na swiecie ... ::) ten moj niepil. Nigdy jednak nie przeprosil, ani mnie ani mojej rodziny. Wiecej bylo sytuacji, w tym tez nawet troche smiesznych, ale nie bede Was zanudzac.
Pati, Ty mialas lepsza sytuacje bo nawialas do Anglii ;) ja tylko do Pily ::) i znalazl mnie tu po 2 latach kiedy u mnie w parafii wywiesili zapowiedzi przedmalzenskie ::) alez sie wtedy wscieklam na ksiedza, ze pisza adres!!!!!!!!!!!
no i jakis mc temu znow sie odezwal, przyslal mi maila na sluzbowy adres - pewnie wyszukal przez google-ale juz nic strasznego, dopiero dowiedzial sie o smierci mojego brata. I tak mu nie odpisalam.
Ech.
Obejzalam zdjecia - Kubus i Idunia super :)
Pati - zdjecia paszportowe bomba!! mnie tez sie podobalo to z zamknietymi oczami, a potem jak siedzi taki zdolowany, markotny ;D ;D ;D ;D ostatecznie super ujecie paszportowe, fryzura boska :)
Uwielbiam wszystkie forumowe dzieciaczki, m.in za Atim szczegolnie przepadam :) . Ati za nic nie wyglada na 8 miesieczne dziecko, nigdy nie wygladal na niemowlaka, normalne maly stary :) Hihi. I jeszcze ta koszula :)
 
Ja nie mialam takich stazów jak Wy.Najdluzej wczesniej chodziam z chlopakiem 11 miesiecy.On tez byl debilem nei zdaawalam sobie  z tego sprawy dopoki nie poszlam na studia i tam poznalam wielu ciekawych ludzi nie tak ograniczonych jak on,NIby taaaki madry a ttak glupi.I do tej pory mu nie wybaczylam,ze powiedzial na mojego ojca ciec,czytal moje maile juz po zreweaniu.Sama do siebie napisalam maila na jego temat.

A z Pawlem to bylo tak ze chodzilam sobie kilka miesiecy z takim chlopakiem bo byl fajny(az za fajny) w tym czasie kochalam sie w innym,ale on mial dziewczyne,no se troche poromansowalismy i tak sie stalo ze ten co z nim chodzilam ze mna zerwal,no ale potem chcial do mnie wrocic.Ale ja stweirdzilam ze skoro tak sie stalo to juz nie chce wracac spowrotem,romans tez skonczylam bo okazalo sie ze moj ukochany to jakis erotoman zdradzal swoja dziewczyne na lewo i prawo i przestalo to byc dla mnie ekscytujace,no i jeszcze on by narcyzem(jak ja heheh)

I cieszylam sie wolnoscia moze tydz i Pawel do mnie doskakiwal,ale ja go zbywalam,bo juz dla mnie bylo tego wszystkiego za wiele!!No ale on byl uparty strasznie w koncu dla swietego spokoju umowilam sie z nim,ale niby chcialam,niby nie.No i w koncu z nim zrwalam,No i jak juz z nim zerwalam to mi sie zrobilo tak cholernie smutno i tak zalowalam tego co zrobilam,dopiero to mi otworzylo oczy,ze zaczelam cos do niego czuc.Cale szczescie na drugi dzien napisal do mnie sms czy przyd do niego no i wtedy juz bylismy zawsze razem! ;)


Kochane jestescie!!!Dziekuje za zyczenia!
 
Znowu mi się net pochrzanił a tu tyle wybaczcie że nie nadrobie zaczełam ale nie dam rady

darcioch wrzeszczy na całe gardełko ::) ::) ::)
 
Wiolus ile Ty masz lat ???Piszesz z e 10 lat do Holandii wyjezdzalas ??? Rok tem na pewno nie bylas.Czyli to juz daje co najmniej 11 a wygladasz na 26 conajwyzej.Chyba od 15tego roku zycia tam nie wyjezdzala???
 
Hej Paula tez miala chyba wczora jrocznice slubu druga jak gabi!!!!!!

Paula ogromniaste zyczenia z te j okazji dla Ciebie i Pawla zebyscie kochali sie do grobowej deski~!!!

Nie rob tak wogole odwyku tylko wracaj tutaj czlowieku!!!
 
Dużo małżeństw sierpniowych.... serdeczne życzenia rocznicowe dla Was :) Kochajcie się do końca świata, bądźcie szczęśliwi.

A my 31 sierpnia :) 4 lata już od tego wielkiego dnia.
A potem 5, 6, 7 itd........ złote gody tego życze sobie i każdej z Was w radości i zadowoleniu doczekać.

 
reklama
Do góry