reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

No postanowilam nie pisac wiecej na ten temat, ale jak przeczytalam to wszystko, to musze, poprostu musze :) Jeszcze nie jestem taka dorosla jak Pamcia, zeby sobie to olac, zazdroszcze jej tego, mam nadzieje, ze kiedys bede tak potrafila :)


Jak naskakujesz na innych to jest dobrze, broń Boże Tobie zwrócić uwagę..
Oczywiscie ze tak, taki mam charakter i taka juz jestem :ninja: zreszta nie sadze, zebys i Ty lubila jak sie na Ciebie naskakuje ;-);-);-)

To Tylko twoja nadinterpretacja. Wiec, powiedz dlaczego i przed kim musiałaś je bronić?
Byc moze nadinterpretacja, no a nawet na pewno, ale uwierz, ze jak tak czytalam wszystkie, to tak to zrozumialam... Wszystkie pisaly jak tu jest ble - nie bylam pierwsza, i wiekszosci sie tu nie podobalo, ale wola zostac tu - hmmm...dziwne :eek::baffled: A wcale nie musialam bronic - poprostu chcialam, bo je bardzo lubie i forum bez nich dla mnie nie ma sensu ;-)

Bo zanim jeszcze powstało nowe forum to juz napisałaś, że ci się tu nie podoba, że stad idziesz, że myślisz nad zmianą forum.
Moja droga, ja sie udzielam w tej chwili na conajmniej 3 farach :-) BB, Gimbla, Filmweb i teraz nowe bb :-p:-p:-p Chyba mi wolno, czy nie :-) A podobac nadal mi sie tu nie podoba - zolty jak dla mnie jest najbrzydszym kolorem jaki moze byc, zwlaszcza taki odcien :-) I wszystkim sie powinien niepodobac :-D:-D:-D


Wanda, musisz zrozumieć, ze ludziom nie musi się podobac to samo co Tobie, jedni wolą kolor rózowy inni niebieski i nie zmienisz tego. Tak już po prostu jest.
No nie rozumiem :laugh2::laugh2::laugh2:


Aha, druga rzecz - ja nigdzie nie napisałm, że Cię nie chcemy to wg mnie to znów nadinterpretacja
Ale ja Ciebie tez egoistka nie nazwalam - takze vice versa :-)


ech, no nie bylabym soba, gdybym nie odpisala :rofl2::rofl2::rofl2:
Ale temat mozemy uznac za zamkniety, a woli wyjasnienia jeszcze, sama nie wiem na jakie forum zaglosowac ;-)

No to Buzka Klucha :sorry2:
 
reklama
Klucha na prezydenta!!!:tak::tak::tak::tak:
Wandzia - :-pmozesz dac mi w mordke, jesli zawitasz na goscinnych występach w Pile :tak::tak::tak:

Aussi, kobieto, szkoda ze tak rzadko sie odzywasz :sick: Napisz co u Was!!!

Ja tu pol dnia nad aviatarkiem czy jak to sie zwie siedze, i chyba mi nie wyszlo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Wandzia, nie badz niemadra :laugh2: Ja Ciebie nie lubie?????? Alez uwielbiam!!!:tak::tak::tak:
Kurka blada, szkoda, ze nie pokazuje jak kiedys ze w czasie pisania odpowiedzi nadeszly nowe, a tak sie teraz polapac nie moge.
Pati, to sa drzewka z takiego rezerwatu Kuźnik, tuz za Piła. Sa tam 3 jeziora, w kompletnej głuszy, nagle człowiek znajduje się jakby w innym świecie, super. Do tego wypływaja zrodelka, zawierajace jakies tam zwiazki zelaza, stad nazwa jeziora. Mam sporo zdjec z wycieczki. Te drzewka w gorze ot tak sobie zrobilam :)
Aha, ja widze Wandzia mamy podobne opory z tym glosowaniem :rofl2::yes:
 
reklama
Do góry