• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
no..to teraz widzę -świetny piłkarz :tak:;-)
EDIT
zaraz pewnie chwilowo zniknę z BB-bo musimy z J fotki wybrać do wywołania-jak pojedziemy do Gdańska to musimy szwagrowi mojemu zostawić.żeby nam wywołał.a jest tego....hohoho-i jeszcze więcej.nie wiem czy się wyrobimy-jak ostatni rzut robiliśmy to coś ok 700szt.jakieś ok 200 było mojej siostry.-a teraz znów mi coś nagrała na płytkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola...-hmmmm-no obaj do tatusia-podobni "dołem" a tak na serio to może i masz rację choć takie maluszki szybko się zmianiają.mój też było kilka wersji do kogo podobny-już dziadkowie w grę wchodzili-a ja tam podobieństwa nie widzę-nasz jest mieszany.........trochę po mamie trochę po tacie :-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry