sylwia.m
Szczęśliwa Mamusia:))
wiecie co??? a ja teraz jestem pewna że Ola14024, malinka27 i Justyna222 to są te same osoby
W każdym przypadku jak reszta dziewczyn pisze, że pachnie ściemą to koleżanka usiłuje przekonac że pisze prawdę
za każdym razem tak samo.
Uczciwy człowiek ma jakąs dumę i po takich atakach poszedłby sobie
Stefanka u mnie też świeci ale wiaaaaatr jest straszny

weź go troche odemnie jak u Ciebie taki upał

W każdym przypadku jak reszta dziewczyn pisze, że pachnie ściemą to koleżanka usiłuje przekonac że pisze prawdę
za każdym razem tak samo.Uczciwy człowiek ma jakąs dumę i po takich atakach poszedłby sobie

Stefanka u mnie też świeci ale wiaaaaatr jest straszny


weź go troche odemnie jak u Ciebie taki upał



Przyszlam tu myslalam ze fajne z was babki i mozna z wami pogadac ale jak widac odrazu na mnie najezdzacie....:-(