kata-woj
BULDOŻER-mama

nawet wiek justyny podobny no i ta zagranica
nie no żartuję oczywiście i mam nadzieję, że nas zrozumiesz w tej sytuacji ;-)witaj na forum!
a suwaczka możesz wybrać sobie z dowolnej strony z suwaczkami i jego kod wkleić w profilu -> edytuj sygnaturę

myślę, że każda z nas miała podejrzenia co do oli - marii i każda była ostrożna...
za jakiś czas znowu może się pojawić jakaś jasia, rysia, krysia i znowu namieszać. ale jesteśmy czujne!

z mężem szanownym jest dobrze. upuściłam sobie trochę krwi (tzn. @ przyszła po 41 dniach od ostatniej :-)) i mam luz psychiczny bo mnie molestował nie będzie
wysłałam młodą z nim na spacer...
w ogóle to dzisiaj w macgyvera się zabawiał bo zaufał swojej ukochanej żonie czyli mnie :-) że czytnik kart który mamy w lapku pasuje do naszych z aparatu. i włożył nie sprawdzając a karta siuuuu poszła do środka w siną dal
w ruch poszły wykałaczki, pęseta aż w końcu udało mu się przykeić taśmę do karty i ją wysunął
zdolną mam bestię nie? ;-)poza tym młoda w ataku histerii nabiła sobie kolejne guzy
jejku! ledwie jedne wyleczone a tu już następne :-( szalała przy krześle i to na nią spadło
ale się wystraszyliśmy! ale tylko główka lekko obtłuczona :-zdjęć z mistrzostw balonowych tu nie wkleję z wiadomych powodów. zobaczycie na NK ;-)
Też się musiałam nagimnastykować troszkę z laptopem 
