Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij




Ojej KACHA faktycznie - niezly klonAneta a tak zmieniając temat Twój młodszy synek wygląda zupełnie jak mój Oliś kilka dni po urodzeniu :-) Jakbym klona Olisia widziałaSłodziak:-)
Zobacz tą fotkę, taki sam nosek zadziarcioszek:
Picasa Web Albums - Katarzyna - Oliver Thomas

Musze Cie rozczarowac JUTRZENKO - wczoraj juz rano zaczelam przeszukiwac jej posty......do moderatorow napisalam o godz. 21....... a mi to sie medal nalezy za rozpoczecie poszukiwan i wylukanie wroga![]()



jenyyy jaki on niedobry i złosliwy:-

jak zapytała olę jakim cudem ona w irlandii kupuje za złotówki

Także Elcia.... przegrałaś




