• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dobra przyznam sie jestem maria mam 50 lat:zawstydzona/y:Znam tą Ole ona mieszkala kiedys kolo mnie we wrpclawiu teraz wyjechala z mezem do Irlandi te dzieci na zdjeiciach to jej synkowie stworzylam to poniewaz tak strasznkie zazdr0szszze jej rodizny:-(takiego dobrego meza i w ogole:-(nieraz jak przyjezdza do swojej mamy to przyhcodze do nich to moja sąsiadka wiem jakie pije mleko widzialam jak ola dawala malym stad t owszysko pewnie uznacie mnie za jakas wariatke a te inne posty to przez to ze nie mam wnukow i chialam nadrobic straty ale widozcznie tak sie nie da narazie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Taaa....bez urazy OLA-MARIA czy jak sie nazywasz.....poziom ktory rezprezentujesz oraz styl wypowiedzi jednak bardziej pasuja do 14 latki...
Kimkolwiek jestes - mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe, ze podszywanie sie po kogos, kradziez zdjec jest karalne???

Ja nie wiem...czy osoby wpadajace na takie dziwne pomysly mysla, ze mamy na BB to jakies kretynki....
 
hehe a witam Kasiu, to tylko ja :sorry2::-p

w sumie to sie witam i żegnam chyba, kurna chata od kilku dni walcze z Allegro!!!:wściekła/y:
Kacha nie chcesz kupić motoru?? bo mam do sprzedania...:-D


edit:
o zasnęła... to ja tez sie zmywam
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry