reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
hej hej jest tu kto? ;-):-)
właśnie objadłam się sernikiem i mnie zmuliło :baffled:
poza tym dzisiaj nie spacerowałyśmy bo pogoda nie tęga. nie pada ale się zanosi i w każdej chwili może lunąć. najwyżej popołudniu wyskoczymy gdzieś jak się zrobi ładnie a jak nie to wyślę t. do teściów a sama zrelaksuję się w kąpieli :-)
myślałam, że młoda będzie dzisiaj marudna i da mi w kość ale jest b. grzeczna :tak:
i teraz na 100% jestem pewna i wiem, że te jej humory i rozdrażnienie są przez zęby!
nie idą na razie żadne i mam dziecko anioła :-)
a noce są takie jakich dawno nie było tzn. budzi się tylko raz i pięknie się wysypia :tak:
żyć nie umierać :-)
 
kurde jutrzenka jak piszesz, że tak ciężko o miejsce to trza się za czymś rozejrzeć bo z małym dzieckiem jechać w ciemno :no:
planuję okolice trójmiasta bo marzy mi się zwiedzić gdańsk :-)
dota kiedy tam jest jarmark? w sierpniu?
magda dzięki za wskazówkę odnośnie nocnika :tak: nie pomyślałam, że młoda może się stresować ale to w końcu coś nowego ;-) kasia tak robię ale młoda to chyba wali kupacza przy pierwszym napięciu i stęknięciu bo jak ją sadzam to klocek już w pampersie :-D
 
kata bo ma na Imię ANIELA - od anioła a do tej pory to diablica do niej pasowało :laugh2:
jest spokojniejsza, odpukać :laugh2::sorry:

ja spędze wakacje tak jak resztę roku :confused2:
może zdarzy się cud i Nel pokocha auto i choć nad wodę uda się pojechać :sorry:
 
tak tak dota o to! dzięki! dodam se do ulubionych i poczytam :-)
a jak będę w okolicach to dam znać :tak: może uda nam się wyjechać w tym roku...
diankus a ja myślałam, że nela ma na imię ;-) anielka bardzo mi się podoba bo amelia to już za pospolite
 
reklama
Witam się piątkowo - również!!
Mały śpi ale właśnie dzwonił mój brat że za chwilę będzie - mam tylko nadzieję że nie chce mi wklupać za ten portal randkowy ;-)

Dziewczyny dziękuję za radę - całkowicie macie rację i się ustosunkuję do niej - w sumie to ja do tej pory zakładam Alexowi body :tak::tak:

Dobrze, że z Filipkiem wszystko super.
Sylwuś czy ja też mogę się załapać na bodaski?? Jeśli tak to proszę z krótki rękawkiem - paczka dla dziewczynki (mogą być kolorowe) rozm 9-12 i paczka dla Alexa (kolor obojętny, tylko proszę nie białe) rozm 18-23. Tylko czy któraś później to prześle do mnie?? no i powiedz w jaki sposób się rozliczymy - kasiurka na konto??

Na razie więcej nie pamiętam, bo dużo się tego naczytałam ale dla wszystkich
 

Załączniki

  • ChomikImage.aspx.gif
    ChomikImage.aspx.gif
    17,9 KB · Wyświetleń: 33
Do góry